Wpis z mikrobloga

Mieszkam w uk i akurat wczoraj w łazience miałam dwa kątniki ( małe ),które chłopak zawsze łapie i wynosi na ogród xD ale tego bym się kurna na serio przestraszyła ( ͡° ʖ̯ ͡°) xD
@kurka_piurka ja mam podobne tylko mniejsze i każdy ma na imię Bartek, staram się zawsze wywalić za okno ale jak jest taki #!$%@? to niebieski musi wejść do akcji i wtedy nie ma przeproś...(òóˇ)

Hardcorowo było jak mi się jeden przespacerował wieczorem po ręce przez tydzień spaliśmy w salonie a ja wszystko rozkręciłam odkurzyłam umyłam... A na koniec wszelkie dziury i szczeliny pozaklejane pianką(
@HarvestRain: kiedyś miałem za łóżkiem. Mieliśmy prosty układ, on nie płaci za lokum, ale w zamian miał łapać komary. Wszystko było ok, aż pewnego dnia związek się skończył bo pająk „zniknoł” czyli odszedł na zawsze (,)
@kurka_piurka do tej pory otrzepuje mnie na samą myśl bo trafił się taki przypasiony ale teraz jak coś poczuje to od razu wale dłonią mocno i od razu strzepuje bo tamtego się przestraszyłam on #!$%@?ł i tydzień miał dla siebie pokój cwaniaczek¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@HarvestRain: pamiętam jak oglądałem Grę o Tron, ciemno w pokoju, w momencie, w którym nocny król zbliżał się do Brana, gdzie napięcie rośnie, taki #!$%@? przebiegł mi po przekątnej ekranu. Podskoczyłem jak w jakiejś kreskówce #!$%@? z metr do góry z miejsca xD A pająków się nie boje, później cyk w rączkę i na dwór, ale co wystraszył to jego xD To się nazywa kino akcji i efekty 3D ( ͡