Wpis z mikrobloga

wychwalanie tvnu i mówienie, że to rzetelna stacja. Takie rzeczy tylko na wykopie. Już zapomnieliście o przekrętach tvnu, czy jesteście zbyt młodzi, by to pamiętać? Dla wielu pewnie się przepalą styki, ale nie jestem z obozu tvpis.
Krytykujecie, że jedno g---o śmierdzi, a bronicie rzadką srakę. Elita internetu XD

#tvn #bekazpodludzi #tvpis #media #bekazlewactwa i #bekazpisu #bekazprawakow
  • 243
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ediz4:

Aha no czyli jak wyjdą i powiedzą że są rzetelni to należy im uwierzyć i się nad tym spuszczać że zaorali cokolwiek. Ma to sens.


Powtarzam - TVN daleko do ideału. Ale jeśli ktoś porównuje do tego co się dzieję w TVP, w dodatku za publiczne pieniądze, to ma gwóźdź wbity w mózg. Jeśli więc TVN ich punktuje, to mogę im tylko przyklasnąć.
  • Odpowiedz
Powtarzam - TVN daleko do ideału. Ale jeśli ktoś porównuje do tego co się dzieję w TVP, w dodatku za publiczne pieniądze, to ma gwóźdź wbity w mózg. Jeśli więc TVN ich punktuje, to mogę im tylko przyklasnąć.


@Gierex: tvn ich punktuje? TVN stwierdził jedynie że są rzetelni i niezależni. To jest to punktowanie?
  • Odpowiedz
Własnie to jest najgorsze, i dobrze o tym wiesz, że kaczor nie ma oficjalnego stanowiska, a nawet ty jesteś świadom że jest on obecnie de facto naczelnikiem państwa. Za jego przyzwoleniem łamana jest konstytucja, legislacja została obrócona w żart, sprzeniewierzany jest majątek narodowy, urzędnicy i prywatni biznesmeni są zastraszani jak w przypadku afery KNF, służby są wykorzystywane do prywatnych celów i tuszowania afer, za pozwolenie na zrobienie z państwowej telewizji za pieniądze
  • Odpowiedz
@TicoTicoTico:
Dostales od roznych wykopkow tylko 3746742939837 roznych przykladow.
Nie, to nie jest wysyp antytvnowskich trolli. Po prostu tvn rowniez manipuluje, moze jestes za mlody, by to pamietac, nie wiem. W kazdym razie iksde.
Tvn to sciek, tvp to szambo. Zachwycanie sie sciekiem ? Nie,dziekuje.
  • Odpowiedz
NO DOBRA NAWET JEŚLI TVN TEŻ MANIPILOWAL ALBO BYWAL NIERZETELNY, TO POKAZ MI CHOC JEDNA TAKA AKCJE TVNU JAKĄ TERAZ CODZIENNIE ROBI PIS

mam wrażenie, że osoby nadużywające nowego w ich słowniku słówka "symetryści" nie do końca zauważają, że sami się ładnie wpisują w jego definicję xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bdzigost: Dla mnie podstawowa różnica w działalności TVN i TVP jest taka, że jedni opisują świat według wizji tego, jak ich zdaniem powinien on wyglądać (TVN), a drudzy opisują świat tak by zgadzał się z ich wizją (TVP). Z pozoru niewielka różnica, która de facto jest kolosalna.
TVN jest jak dietetyk, który ma swój ulubiony rodzaj diety, do którego Cię przekonuje (ale ta dieta nie musi być odpowiednią dla Ciebie).
  • Odpowiedz
tvn ich punktuje? TVN stwierdził jedynie że są rzetelni i niezależni. To jest to punktowanie?


@ediz4: Nieprawda, w materiale jest mowa o tym, że zabawa w adwokata Kaczyńskiego i atakowanie prywatnej stacji za to, że śmiała skrytykować nieprzestrzeganie przez niego zaleceń sanitarnych jest absurdem. Dodatkowo zwracają uwagę na to, że, w przeciwieństwie do TVP, są niezależni finansowo. Na koniec cytat:

Naszą misją i naszym zadaniem jest informowanie o istotnych sprawach,
  • Odpowiedz
Nieprawda, w materiale jest mowa o tym, że zabawa w adwokata Kaczyńskiego i atakowanie prywatnej stacji za to, że śmiała skrytykować nieprzestrzeganie przez niego zaleceń sanitarnych jest absurdem. Dodatkowo zwracają uwagę na to, że, w przeciwieństwie do TVP, są niezależni finansowo


@Gierex: To my chyba oglądaliśmy co innego. Wchodzi prezenter i twierdzi że nie będzie się odnosił do materiałów TVP ale musi stwierdzić i tu następuje laurka dla TVN. Absolutnie
  • Odpowiedz
Dla mnie podstawowa różnica w działalności TVN i TVP jest taka, że jedni opisują świat według wizji tego, jak ich zdaniem powinien on wyglądać (TVN), a drudzy opisują świat tak by zgadzał się z ich wizją (TVP). Z pozoru niewielka różnica, która de facto jest kolosalna.

TVN jest jak dietetyk, który ma swój ulubiony rodzaj diety, do którego Cię przekonuje (ale ta dieta nie musi być odpowiednią dla Ciebie). TVP to taki
  • Odpowiedz