Wpis z mikrobloga

wychwalanie tvnu i mówienie, że to rzetelna stacja. Takie rzeczy tylko na wykopie. Już zapomnieliście o przekrętach tvnu, czy jesteście zbyt młodzi, by to pamiętać? Dla wielu pewnie się przepalą styki, ale nie jestem z obozu tvpis.
Krytykujecie, że jedno g---o śmierdzi, a bronicie rzadką srakę. Elita internetu XD

#tvn #bekazpodludzi #tvpis #media #bekazlewactwa i #bekazpisu #bekazprawakow
  • 243
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ediz4: Poważnie chcesz go bronić? Tak cię oburza parę ciężkich pytań od Lisa? wiem że jesteś opłaconym trollem bo znam cię z aktywności, ale możesz odpowiedzieć.
  • Odpowiedz
@Bdzigost: Od jakiegoś czasu ciężko się ten wykop przegląda, to wychwalanie tvn jako super rzetelnej stacji to jakaś żenada. Tak naprawdę tvp robi propagandę taką mało subtelną, rodem z PRLu, że każdy w miarę inteligenty człowiek to wyłapie to w 5min, podczas gdy tvn inteligentnie manipuluje, przemilcza niepasujące do narracji fakty, a lemingi łykają i stawiają za wzór. Włączam tvp wałkują o samolocie załatwionym przez rząd, włączam tvn, a tam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@TicoTicoTico:

A to przepraszam, czy możesz podać przykład takiego przekrętu, najlepiej w formie filmiku?


Proszę. Wrzucałem pod moim podobnym wpisem
PS. Dużo filmów wytykających im manipulacje zablokowano z powodu roszczeń o prawa autorskie. Ten usunięto 3 razy
QBA__ - @TicoTicoTico: 
 A to przepraszam, czy możesz podać przykład takiego przekręt...
  • Odpowiedz
  • 0
@domix92 czy Ty serio widzisz w tych powyższych wpisach wychwalanie TVN? XD XD

Właśnie napisałeś jak typowy odbiorca TVP. Jest merytoryczna dyskusja o tym dlaczego TVN przy TVP naprawdę wygląda dobrze i wyciągasz wnioski, ze TVN jest jest wychwalany XD XD
Brawo:D
  • Odpowiedz
@jedmar: A Ty obejrzałeś oświadczenie które wczoraj wylądowało na głównej? Co w nim było? Ano stwierdzenie że są rzetelni i niezależni. I wykopki były wniebowzięte więc najwyraźniej się z tym zgadzają.
  • Odpowiedz
Czyli ludzi z twarzą i nazwiskiem kimkolwiek byli.


@ediz4: no tak. A czemu ta sama twarz jest oisywana różnymi nazwiskami i zawodami, w różnych materiałach? Albo czemu twarz szeregowego pracownika, który ocierając spracowaną dłonią oblicze, ze łzami w oczach dziękuje rządzącym za to, co robią, okazuje się być twarzą wysoko postawionego członka partii?

włącz TVN24 i obejrzyj jednym ciągiem choćby godzinę. Wtedy wróć i powiedz że są rzetelni.


@ediz4
  • Odpowiedz
W prównaniu z TVPIS? Tak, są rzetelni. Nie są obiektywni, ale wiadomości nawet te dla siebie niewygodne przedstawiają rzetelnie, do debat regularnie zapraszają polityków drugiej strony. Przypomnij mi, kiedy w TVPinfo ostatnio do debaty zaproszono kogoś z KO? Albo ile razy w ciągu ostatniego roku taka sytuacja miała miejsce?


@Jarek_P: No i się nie rozumiemy albo nie rozumiesz znaczenia słowa rzetelni.
  • Odpowiedz
@ediz4: rozumiem doskonale znaczenie słowa rzetelny, tak wiadomości TVN są dla mnie zgodne z prawdą i wiarygodne.

skoro KO stwierdziła już kilka miesięcy temu że się w TVP nie pojawi.


@ediz4: a to TVP jest pisowskie od paru miesięcy? Ale ok, rozszerzmy granice: ile razy do debaty politycznej TVPinfo zaprosiło kogoś z drugiej strony od początku dobrej zmiany w TVP? Bo TVN24 ma to miejsce regularnie.
  • Odpowiedz
Widzę że pisowskie trolle w akcji, zwłaszcza ediz znowu się masturbuje publicznie.

No to ja napiszę tylko by ludzie ogarnęli jakie manipulacje stosują wszystkie inneg dzienniki czy telewizje na świecie bo tego jest porównywalnie dużo. W samym USA dzień bez fejka czy manipulacji to dzień stracony a mimo to nie umniejsza to działaniom dziennikarzy.

Polecam pluć na takie gnoje jak tvp, wpolityce, do rzeczy, niezależna które uprawiają wręcz propagandę na zamówienie, kogo?
  • Odpowiedz
@ediz4: Własnie to jest najgorsze, i dobrze o tym wiesz, że kaczor nie ma oficjalnego stanowiska, a nawet ty jesteś świadom że jest on obecnie de facto naczelnikiem państwa. Za jego przyzwoleniem łamana jest konstytucja, legislacja została obrócona w żart, sprzeniewierzany jest majątek narodowy, urzędnicy i prywatni biznesmeni są zastraszani jak w przypadku afery KNF, służby są wykorzystywane do prywatnych celów i tuszowania afer, za pozwolenie na zrobienie z państwowej
  • Odpowiedz
@Jarek_P: nawet nie próbuj, ten typ to taki troll że będzie szedł w zaparte nawet jak się okazuje że to co pisze to kłamstwo, już raz z nim miałem przyjemność dyskutować, gdy się okazało że koleś nie przetłumaczył artykułu i podawał nieprawdziwe informacje zaczął mnie atakować i przeinaczać fakty. Opłacony gnuj
  • Odpowiedz
@Mikka: wystarczy spojrzeć na przygotowania do wyborów kopertowych, już teraz są problemy by wydrukować koperty i póki co "trwa burza mózgów" na 2 tygodnie przed wyborami ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież gdyby ten rząd nie był na skinienie karakana to by zaczęto przygotowania już w marcu xD
  • Odpowiedz