Wpis z mikrobloga

wychwalanie tvnu i mówienie, że to rzetelna stacja. Takie rzeczy tylko na wykopie. Już zapomnieliście o przekrętach tvnu, czy jesteście zbyt młodzi, by to pamiętać? Dla wielu pewnie się przepalą styki, ale nie jestem z obozu tvpis.
Krytykujecie, że jedno g---o śmierdzi, a bronicie rzadką srakę. Elita internetu XD

#tvn #bekazpodludzi #tvpis #media #bekazlewactwa i #bekazpisu #bekazprawakow
  • 243
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@CzlowiekSukcesu praktycznie identyczna sytuacja była ostatnio Z szumowskim krótko po rozpoczęciu się zakażeń u nas. Sporo plusów że ogarnia temat i również dużo głosów że kiedyś coś tam zrobił złego.
Media to media targetem jest odbiorca jeden uwierzy z TVP Korea a drugi w TVN Korea.
100% prawdziwe Jest powiedzenie że czas leczy rany. . Ludzie najpierw się w-------ą ale potem im przechodzi.
  • Odpowiedz
  • 2
@Bdzigost z czym Ty chcesz walczyć? Tu jest taka banda trolli po obu stronach, że się w głowie nie mieści. Dziś napisałem bezstronny komentarz w znalezisku będącym gdzieś na szarym końcu wykopaliska. Po 10 minutach dostałem kilkanaście minusów oraz zostałem zwyzywany od kretynów. A napisem, że obie stacje sieją propagandę :D
  • Odpowiedz
Nikt nie twierdzi, że TVN jest w pełni obiektywny i nie kieruje się czasami swoimi sympatiami politycznymi. Problem leży w tym, że TVN wspiera PO na takiej samej zasadzie jak CNN wspiera Demokratów, Le Monde francuską lewicę, a Frankfurter Allgemeine Zeitung umiarkowaną prawicę w Niemczech. TVP jest natomiast tak ordynarne i nachalne, że aktualnie można je porównywać z tubami propagandowymi reżimów autorytarnych.


@Gierex: Aha no czyli jak wyjdą i powiedzą
  • Odpowiedz
  • 0
@Kollo tylko, że to co napisałeś to jest cały czas da sama lista "haków" na TVN, ktora zawsze jest wyciągana jak chce się d-----ć TVNOwi.
Jeszcze pewnie można by ją uzupełnić o parę ulubionych punktów przeciwników TVN jak rzeome szkalowanie gen. Błasika albo nazissci w lesie.
Oni maja swoje sympatie polityczne. I nie zawsze byli w 100% rzetelni

Tylko , ze dla TVP juz nawet nie ma sensu robić listy haków,
  • Odpowiedz
Nikt tutaj bezkrytycznie nie wielbi TVNu, po prostu w porównaniu do TVP wychodzą za wzór dziennikarstwa.To jest tak, jakbyś porównał złodzieja batoniku do osoby, która obrabowała bank. A tak nawiasem mówiąc, ich wczorajsze oświadczenie po prostu było świetne i nie trzeba być widzem TVNu, żeby to stwierdzić.


@Tajemniczy58: I dlatego pałujecie do oświadczenia gdzie mówią że są rzetelni i zawsze mówią prawdę. Ma to sens co napisałeś.
  • Odpowiedz
Ale to jest inny kaliber propagandy. TVN zawsze lansował pewne poglądy, ale on nawet nie zbliżył się na rok świetlny do poziomu reprezentowanego teraz przez TVP.


@zielonzielon: a oceniasz to na podstawie jakiejś skali czy twojego wyobrażenia?
  • Odpowiedz
@jedmar: No ale ktoś pytał to wymieniłem, to muszą być nowe bo te się nie liczą? TVP dawno w newsach przegoniło TVN. A pisać listę TVP to jak liczyć przegrywow na wykopie, za dużo i się nie doliczysz.
  • Odpowiedz
@tler: To jest wyciąganie igiełek w stogu siania, podczas gdy tvp codziennie przynosi worek tych igieł. No i jeszcze żaden z tych przykładów nie jest ordynarną rządową propagandą.
  • Odpowiedz
już zapomnieliście o przekrętach tvnu, czy jesteście zbyt młodzi, by to pamiętać?


@Bdzigost: jestem na tyle odległy od słowa "młody", by pamiętać wiadomości telewizyjne mniej więcej od czasów tych prowadzonych przez panów w mundurachm, wcześniejsze też trochę pamiętam, ale nie rozumiałem z nich nic, jedynie zostało w pamięci powtarzane w co drugim zdaniu "Towarzysz Edward Gierek", oraz stały związek frazeologiczny: "Wiadomości z zagranicy: w Związku Radzieckim [....]"

I coś ci
  • Odpowiedz
@Kollo: Kilka przykładów na naście lat, i żaden z nich nie jest ordynarną rządową propagandą. 3 dni wydań wiadomości przebiją tą twoją listę.
  • Odpowiedz