Wpis z mikrobloga

TVN był misl zawsze #!$%@? informacje, nie oglądałem Faktów ani za PO ani za SLD ani za PiS. Lubiłem krótkie wiadomości na Polsacie chyba około 16-17 prawie wolne id polityki, bo główne info już było skabe, tylko Teleexpress zawsze trzymał normalny wyważony poziom bez giwnosensacji dla plebsu i patoli. Teraz nid oglądam żadnych....
  • Odpowiedz
@Dildago: najlepsze co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przeciez oni wlasnie nie puszczaja nic poza tym co juz puscili przez ostatnie lata 20 razy rocznie

Jedyne nowosci tam to te ich gowno produkcje o lekarzach czy innne pseudo schylki, zmyłki gdzie ludzi zamykaja w kiblu na zasowke od zewnątrz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TicoTicoTico: ty tak poważnie? Może frytki do tego jaśnie panie? Nie będę ci szukał po archiwach tv ich manipulacji, bo tego jest za dużo. W formie filmiku? Mam ci sterczec przed tv z telefonem żeby ci udowodnić? Że 2+2 to 4? Kiedyś jeden Mirek zrobił zestawienie, takich zestawień można robić co roku po kilka: https://www.wykop.pl/artykul/2103334/przeglad-manipulacji-tvn/
Aż #!$%@? się prosi napisać "użyj opcji szukaj", ale pewnie nie zrobisz tego przez swojeą sympatię
  • Odpowiedz
@Bdzigost:

ty tak poważnie? Może frytki do tego jaśnie panie? Nie będę ci szukał po archiwach tv ich manipulacji, bo tego jest za dużo. W formie filmiku? Mam ci sterczec przed tv z telefonem żeby ci udowodnić?

Tak, poproszę. Jeśli rzuca się jakieś oskarżenia, to należy mieć dowód na ich poparcie. W przeciwnym razie mógłbym powiedzieć, że sypiasz ze swoim psem, a na prośbę o dowód mógłbym odpowiedzieć "Ty tak poważnie?
  • Odpowiedz
Wszystkie telewizje klamia. TVN robi to z definicji. To jak w tym powiedzionku: pytam sie zony jak dzis pogoda, ona odpowiada, ze caly dzien slonecznie. Pytam, skad prognoza? Ano z TVN. Dziekuje zatem pieknie i biore ze soba parasol
  • Odpowiedz
@Bdzigost: Nikt nie twierdzi, że TVN jest w pełni obiektywny i nie kieruje się czasami swoimi sympatiami politycznymi. Problem leży w tym, że TVN wspiera PO na takiej samej zasadzie jak CNN wspiera Demokratów, Le Monde francuską lewicę, a Frankfurter Allgemeine Zeitung umiarkowaną prawicę w Niemczech. TVP jest natomiast tak ordynarne i nachalne, że aktualnie można je porównywać z tubami propagandowymi reżimów autorytarnych.
  • Odpowiedz
wychwalanie tvnu i mówienie, że to rzetelna stacja. Takie rzeczy tylko na wykopie. Już zapomnieliście o przekrętach tvnu, czy jesteście zbyt młodzi, by to pamiętać?


@Bdzigost: wśród ślepców jednooki królem. Znasz to?
  • Odpowiedz