Wpis z mikrobloga

@anonymous_derp: Nie ma różnicy. Ja wiem, że zupełnie bez podstaw heretycy z sekty katolików twierdzą że "to jest dla żydów" ale tak naprawdę twierdzą tak zupełnie bezpodstawnie. Bo jak już trzeba szukać powodów do zabijania homosi - to Stary Testament nagle jest jak znalazł.
Nie ma różnicy. Ja wiem, że zupełnie bez podstaw heretycy z sekty katolików


Tak właśnie podejrzewałem, że mamy tutaj szatana cytującego Pismo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

twierdzą że "to jest dla żydów" ale tak naprawdę twierdzą tak zupełnie bezpodstawnie. Bo jak już trzeba szukać powodów do zabijania homosi - to Stary Testament nagle jest jak znalazł.


Zaraz, zaraz, to właściwie czego się tutaj akurat czepiasz? Skoro postępujesz słowo
@anonymous_derp: Ja nie z tej bajki. Ty widocznie tak, stąd też temat poruszyłem. Ale mniejsza. Główna zasada religii jest taka: jak jest nam wygodnie i ludzie których lubimy na tym zarabiają - to można. ;)

A jakbym miał na nowocześnie podchodzić do postu - to Krewetki z racji ceny i zajebistości postne nie są.

Jak jeszcze miałem katolicyzm, to lubiłem dni postne, bo to jedzenie mi smakowało bardziej niż dajmy na
Ja nie z tej bajki. Ty widocznie tak, stąd też temat poruszyłem. Ale mniejsza. Główna zasada religii jest taka: jak jest nam wygodnie i ludzie których lubimy na tym zarabiają - to można. ;)

A jakbym miał na nowocześnie podchodzić do postu - to Krewetki z racji ceny i zajebistości postne nie są.

Jak jeszcze miałem katolicyzm, to lubiłem dni postne, bo to jedzenie mi smakowało bardziej niż dajmy na to -
anonymousderp - > Ja nie z tej bajki. Ty widocznie tak, stąd też temat poruszyłem. Al...

źródło: comment_1587132218JPWgsyoQzTFiqhoPHRQwPs.jpg

Pobierz
@anonymous_derp: Ani trochę rel. Ty zapodajesz religię, ja pokazuję, że jest to bezpodstawne. Sugerujesz, że ja coś wg tej religii powinienem robić - mimo, że nie dałem żadnego powodu, żeby przypuszczać ze mam katolicyzm. A co do obrazka, to nie wiem jakim uchodźcą był Jezus... To był koleś z arystokratycznego rodu, który miał kupę kasy i mieszkał w kraju, w którym nie było wojny (bo akurat nie rządziła jego klika -
Ani trochę rel. Ty zapodajesz religię, ja pokazuję, że jest to bezpodstawne.


Raczej: usiłujesz mi wmówić - niepytany - że zasady postępowania mojej religii są sprzeczne z jej podstawami. Fair enough, ale nie muszę się zgodzić, jeśli argument jest na poziomie pic rel.

Sugerujesz, że ja coś wg tej religii powinienem robić - mimo, że nie dałem żadnego powodu, żeby przypuszczać ze mam katolicyzm.


1. Nie sugerowałem żebyś robił cokolwiek.
2. Od