Wpis z mikrobloga

Myślę, że autora wpisu drażni nie tyle fakt, że ta babka ma dzieciaka, tylko kłamstwo lub strategiczne ukrywanie tej informacji. Także poniekąd rozumiem frustrację OP'a, który poczuł się oszukany. Zmarnowała jego czas. Sam takie zachowanie też potępiam z jednego powodu. Babka w tej sytuacji mężczyznę wykorzystuje - chłodno kalkuluje i stara się usidlić jakiegoś faceta. Niewykluczone, że na każdym etapie relacji zachowuje się nieszczerze. Śmieje z jego żartów, udaje zainteresowanie
Jeszcze można ją bronić tym, że to faktycznie była jednorazowa wpadka, być może była, nie wiem. Natomiast jest niemoralne jednak nie wspominać o czymś o tym tak ważnym jak dziecko. Dziewczyna szuka kogoś, ale ukrywa już na samym początku tak ważną kwestię. Oczywiście jest ona skuteczniejsza w łapaniu partnera, bo pozwala go zmiękczyć przed poznaniem prawdy, jest większe prawdopodobieństwo że dany chłopak przyjmie ten wielki "dar" po jakimś czasie znajomości niż wiedząc
@anothereason: Ukazanie prawdziwych oblicz ludzi jest hobbystycznym zajęciem wielu wykopowiczow, babka ukrywała dziecko w dodatku nawet nie wie że jej akcje zdecydowanie spadły co daję dla dodatkowy smaczek całej sytuacji, takie hobby niesie ze sobą swoje plusy i minusy, według mnie cała ta akcja jest zdecydowanie na plus, z jednej strony mężczyźni uczą się by nie wchodzić w bliskie relacje z dzieciatymi a z drugiej strony kobiety dowiadują się że ich
@Xtreme2007: Mógł ją gość uznać za tzw. "szmate", są takie dziewczyny na osiedlach co dają dość często i większości wszyscy wiedzą że taki typ "kobiet wyzwolonych" jest stworzony do szybkiego zaspokojenia popędu a nie do stałego związku, jeżeli taka kobiet wyzwolona zajdzie w ciążę to większość osób z którymi spała wzięło by nogi za pas gdyż nikt normalny nie chce mieć dziecka z szamatławcem, te kobiety same na swoją reputacje zapracowały
@arinkao No niestety często tak bywa. Z dwiema kobietami miałem taką sytuację że spóźniał się okres. No, ale kurde.. Wiedziałem co robię i co się może wiązać z sexem. Wziąłbym odpowiedzialność i tyle. Nie rozumiem facetów którzy chcą za ruchac a później ich nie ma. Wkładałeś, wiedziałeś z czym to się może wiązać więc miej jaja i weź za to odpowiedzialność i tyle.
dlatego w tym kraju potrzebne jest prawo do aborcji dostepne w kazdej zabce


@arcxa: Nie, bo wtedy ty możesz trafić na taką dziewczynę, która jest nieodpowiedzialna, a tak to się przynajmniej same oznaczają.