Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #aborcja #rozowepaski #konfederacja - Wiemy, że w Polsce jest wiele osób, które chcą przyjęcia tej ustawy. Czekają bardzo długo i są coraz bardziej zniecierpliwione. Codziennie zabijane są kolejne dzieci, a aborcja jest o wiele gorszą pandemią niż koronawirus - mówiła Godek w rozmowie z tygodnikiem „Niedziela”.To ja się pytam kto czeka na te chore dzieci często w wyniku ciężkich wad pozbawione świadomości, wzroku, słuchu, możliwości samodzielnej egzystencji. No kto tak czeka? Nieudolne państwo? Dyrektor dps-u gdzie po śmierci rodziców trafi takie dziecko? A może sama pani Godek prowadzi dom całodobowej opieki dla takich dzieci i centrum wsparcia dla ich rodzin i tam czekają? Chyba nikt nie ma wątpliwości o co tej szurnietej babie chodzi( ͡° ʖ̯ ͡°)
O.....l - #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #aborcja #rozowepaski #konfederacja - ...

źródło: comment_1586946705k5aqgxjMUmwUvZEXHtalWF.jpg

Pobierz
  • 88
@qluch: Jak trzeba być smutnym człowiekiem, aby oskarżyć drugą osobę o to, że jeśli popiera jakąś zmianę prawa, to musi mieć w tym osobisty interes i mieć osobisty powód ku temu. ;)
Zawsze mnie rozwalało to mocne przekonanie prawaków, że jeśli ktoś popiera prawo do aborcji na życzenie do 12 tygodnia ciąży, to chciałby sam dokonać aborcji lub namówić do tego swoją partnerkę, i że jeśli ktoś popiera legalizację jednopłciowych małżeństw,
@Olga_Lengyel: W sumie to jest jedna rzecz, która mnie wkurza. Jestem na drugim biegunie względem myślenia tej pani, ale nie odmawiam jej prawa do własnego zdania, gdyż moim głównym argumentem wobec ludzi pro-life, jest "czekam aż zaadoptujesz niepełnosprawne dziecko i się nim zajmiesz XD". Ta pani swój obowiązek pro-life wypełniła, i mimo iż rzygam słuchając jej wypocin, to szanuję.
@Olga_Lengyel Zmuszanie takich dzieci do życia to najgorsze gówno jakie można komuś wyrządzić. Dało mi kiedyś do myślenia, gdy spotkałem niepełnosprawnego - totalnie zdemorfowanego, dwudziestoparoletniego chłopaka na wózku, z licznymi wadami, postawy, wymowy i tak dalej. Gdy słyszysz od kogoś takiego, że chciałby mieć dziewczynę, to odechciewa ci się stać, gdzie stoisz i chciałbyś przestać istnieć teraz, w tym momencie.
@Olga_Lengyel: sugerujesz w tym poście ze jeżeli wystąpią jakiekolwiek kłopoty/problemy z dzieckiem to jedynym rozwiązaniem jest aborcja? Jaki to ma sens? Dziecko które nie słyszy, nie widzi albo ma wadę serca jest gorszym człowiekiem? Z jakiego względu? Albo jaki jest powód żeby zabić dziecko poczęte w wyniku gwałtu? Czemu to dziecko zawiniło ze ma być zabite? Dla kobiety owszem jest to trauma ale zabicie dziecka nie spowoduje ze poczuje się lepiej
Albo jaki jest powód żeby zabić dziecko poczęte w wyniku gwałtu?


@GodejMiTeresa: Niedobrze mi się zrobiło. Mam nadzieję, że nie będziesz musiał o to nigdy pytać swojej siostry/partnerki/przyjaciółki.

Dla kobiety owszem jest to trauma ale zabicie dziecka nie spowoduje ze poczuje się lepiej bo z biologicznego punktu widzenia organizm kobiety wytwarza takie hormony dzięki którym otoczy dziecko opieka


A skąd Ty to wszystko wiesz? Chyba mamy też inną definicję opieki, ale
@GodejMiTeresa A wiesz że Polskie prawo przewiduje obecnie możliwość przerwania ciąży w trzech wypadkach - kiedy istnieje uzasadnione podejrzenie, że ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego (do 12. tygodnia ciąży), kiedy ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia ciężarnej kobiety lub kiedy badania prenatalne albo inne przesłanki wskazują na duże prawdopodobieństwo nieodwracalnego upośledzenia płodu lub choroby, która zagraża jego życiu, dlaczego to zmieniać i skazywać kobiety na psychiczne cierpienie, jakim prawem ktoś