Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #aborcja #rozowepaski #konfederacja - Wiemy, że w Polsce jest wiele osób, które chcą przyjęcia tej ustawy. Czekają bardzo długo i są coraz bardziej zniecierpliwione. Codziennie zabijane są kolejne dzieci, a aborcja jest o wiele gorszą pandemią niż koronawirus - mówiła Godek w rozmowie z tygodnikiem „Niedziela”.To ja się pytam kto czeka na te chore dzieci często w wyniku ciężkich wad pozbawione świadomości, wzroku, słuchu, możliwości samodzielnej egzystencji. No kto tak czeka? Nieudolne państwo? Dyrektor dps-u gdzie po śmierci rodziców trafi takie dziecko? A może sama pani Godek prowadzi dom całodobowej opieki dla takich dzieci i centrum wsparcia dla ich rodzin i tam czekają? Chyba nikt nie ma wątpliwości o co tej szurnietej babie chodzi( ͡° ʖ̯ ͡°)
O.....l - #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #aborcja #rozowepaski #konfederacja - ...

źródło: comment_1586946705k5aqgxjMUmwUvZEXHtalWF.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@GodejMiTeresa Płód, z naukowego punktu widzenia, jest osobnym bytem genetycznym, co nie zmienia faktu, że zamieszkuje ciało drugiego człowieka i jest od niego w pełni zależy. Dopóki jest zależny zatem, dopóty będzie się z nim działo to, czego chce "host". Bo życie "hosta" jest bardziej wartościowe niż życie płodu, co jasno wyżej wyjaśniłam. Jak Ci nie pasuje, to wyciągnij z ciała kobiety ten płód i znajdź innego "hosta", elo. Pretensje do
  • Odpowiedz
  • 1
@Alianorem rozumiem że pijesz do mnie, skoro już nazywasz mnie idiotką to może najpierw było się doinformować aby zabłysnąć. Zgodnie z ustawą o wykonywaniu inicjatywy ustawodawczej przez obywateli, niedokończone w poprzedniej kadencji postępowanie, rozpatrywane jest przez Sejm następnej kadencji. Termin upływa 12 maja, rozumiem że już będzie po koronawirusie i temat nie będzie zastępczy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak już wspominasz o moralności to wyobraź sobie ze to dziecko w łonie matki (niezależnie czy z gwałtu, zdrowe, chore czy jakiekolwiek by nie było) ma takie samo prawo do życia jak ty.


@GodejMiTeresa: życie, samopoczucie i wybór kobiety > życie dziecka w jej łonie. A zakaz aborcji prowadzi jedynie do tego, że aborcje nie będą wykonywanie legalnie. I tyle. Można sobie krzyczeć, można się pieklić, można być obrzydliwym psychopatą,
  • Odpowiedz
@Alianorem A Ty jesteś niepożytecznym idiotą, który nie rozumie, że można się zająć kilkoma tematami naraz. I co? Każdy wie, że rząd wyciąga sprawy światopoglądowe jak coś chce zamaskować. Nie oznacza, to że nagle nie wolno dyskutować. Większość ludzi ma jednak umysłowe możliwości pozwalające im na zajęcie się kilkoma tematami. Nie mierz wszystkich swoją miarą.
  • Odpowiedz
@Wuxian: chyba możemy zakończyć dyskusje bo widzę argumenty się skończyły i zaczęły osobiste wycieczki. Ale mnie to nie dziwi bo jak nie ma się argumentów to zaczyna się obrażać druga stronę. A przy tak ważnych dyskusjach emocje powinny zejść na dalszy plan i rozmawiać na argumenty a nie krzyczeć.
Tak wiec żegnam. Ozięble
  • Odpowiedz
Tak wiec żegnam. Ozięble


@GodejMiTeresa: xD

Wycieczkę osobistą masz w ostatnim zdaniu. Resztę olałeś, tak samo jak olałeś mój wcześniejszy komentarz. No to dalej, ile chorych dzieci już adoptowałeś? Ile kobiet, które urodziły chore dzieci wspomogłeś finansowo?
  • Odpowiedz
@Alianorem Dalej nie rozumiesz, że można mieć "oczy i uszy otwarte" i zwracać uwagę na resztę informacji? Mówię, wiele ludzi ma podzielną uwagę, nie bój się. Co nie zmienia faktu, że nawet jakbyśmy chcieli w jakimkolwiek temacie zaprotestować, to jesteśmy w dupie, bo nie wolno. Na ten moment, możemy tylko rozliczyć rząd w wyborach. Ha tfu na polską demokrację pośrednią zimmunitetyzowaną.
  • Odpowiedz
Zawsze mnie rozwalało to mocne przekonanie prawaków, że jeśli ktoś popiera prawo do aborcji na życzenie do 12 tygodnia ciąży, to chciałby sam dokonać aborcji lub namówić do tego swoją partnerkę

@Trojden: Przypominam, że ten obrazek nie jest tylko głupim komiksem, ale przedstawia jak w oczach konserw wyglądają wszyscy liberałowie walczący z zaostrzaniem zakazu aborcji.
WaveCreator - > Zawsze mnie rozwalało to mocne przekonanie prawaków, że jeśli ktoś po...

źródło: comment_15869703583HmNidPsYBotWQ8ypyqLs5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@heteropoda: „pretensje do natury” czy ja serio właśnie to przeczytałem w twojej wypowiedzi? Ty chyba żartujesz XD Widzę ze sam się podkladasz geniuszu wiec nie będę cię dobijał ale jak już mówisz ze „natura” to jakim #!$%@? prawem masz pretensje ze dziecko zagrozi życiu kobiety? Skoro natura tak działa to o chooy ci w ty, chodzi? XD matko teraz skisle mocno
  • Odpowiedz
@Wuxian: a ile ty urodziłaś dzieci z gwałtu ze takie to dla ciebie traumatyczne? Jak już pisałem wcześniej nie ma sensu dyskutować z tobą bo argumentów nie masz. Pytanie o ilość adoptowanych przeze mńie dzieci nic nie wniesie ale nawet jeśli teoretycznie prowadzę rodzinny dom dziecka to co to zmieni?
  • Odpowiedz
a ile ty urodziłaś dzieci z gwałtu ze takie to dla ciebie traumatyczne?


@GodejMiTeresa: właśnie zignorowałeś wszystkie badania naukowe, które wyraźnie przedstawiają, że takie wydarzenia są traumatyczne. Zresztą jakby sam gwałt nie był, ale widzę, że mam do czynienia ze specjalistą.

to co to zmieni?


@GodejMiTeresa: jest to taki jeden malutki szczegół, który pokazuje, że daną jednostkę przynajmniej interesuje dalsze życie matki, która została zmuszona do urodzenia i
  • Odpowiedz
@GodejMiTeresa Jestem kobietą. A z wykształcenia, między innymi, filozofem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie, Tobie brak argumentów, więc próbujesz zdyskretytować moją wypowiedź, zamiast odbić piłeczkę i przedstawić kontrargumenty. Kompromitujesz się, bo każdy inteligenty człowiek widzi Twoje zagrania. Idź sobie stąd i daruj nam czytanie swoich wysrywów. Pojęcia nie masz o bioetyce. Na szczęście, serce się raduje, że Twoja opinia nie ma żadnego wpływu na kwestię aborcji. Możesz
  • Odpowiedz