Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #aborcja #rozowepaski #konfederacja - Wiemy, że w Polsce jest wiele osób, które chcą przyjęcia tej ustawy. Czekają bardzo długo i są coraz bardziej zniecierpliwione. Codziennie zabijane są kolejne dzieci, a aborcja jest o wiele gorszą pandemią niż koronawirus - mówiła Godek w rozmowie z tygodnikiem „Niedziela”.To ja się pytam kto czeka na te chore dzieci często w wyniku ciężkich wad pozbawione świadomości, wzroku, słuchu, możliwości samodzielnej egzystencji. No kto tak czeka? Nieudolne państwo? Dyrektor dps-u gdzie po śmierci rodziców trafi takie dziecko? A może sama pani Godek prowadzi dom całodobowej opieki dla takich dzieci i centrum wsparcia dla ich rodzin i tam czekają? Chyba nikt nie ma wątpliwości o co tej szurnietej babie chodzi( ͡° ʖ̯ ͡°)
O.....l - #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #aborcja #rozowepaski #konfederacja - ...

źródło: comment_1586946705k5aqgxjMUmwUvZEXHtalWF.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • 1
@kwasyizasady Jak byłaby bezplodna to tym bardziej dałoby mi to do myślenia co kieruje taka osoba ze chce decydować o innych kobietach które dzieci posiadać mogą. Niech sobie ma swoje poglądy ale nasuwa się pytanie czy chore dziecko stanowi alibi dla jej bezwzględności wobec innych kobiet?
  • Odpowiedz
@GodejMiTeresa Ten płód z gwałtu jest winny tego, że kuźwa był najszybszym plemnikiem, więc niech ginie teraz XD Wiesz jaka jest podstawowa różnica pomiędzy życiem kobiety a płodem? Kobieta czuje, myśli, kocha, cierpi, ma plany na życie i bliskich dla których jest ważna oraz jest wartościową jednostką społeczną. Płód wszystkich tych cech nie ma, nie jest nawet świadomy własnej egzystencji i w dupie ma czy się urodzi czy nie, bólu nawet
  • Odpowiedz
A co jak jej postawa wynika z przyjętego światopoglądu, a nie osobistej sytuacji. Byłaby taka sama jakby była bezpłodna, miała gromadkę zdrowych dzieci albo była mężczyzną.


@kwasyizasady: XD radzę się dobrze wczytać w jej słowa. W tym memie jest więcej prawdy, niż Wam się zdaje. Ona sama przyznaje, że do zakazania wszystkim aborcji determinuje ją... poczucie outsiderstwa...
PS. Screen pochodzi z prawackiej przystawki "otopress", a nagłówek newsa brzmiał... "Kaja Godek
kotelnica - > A co jak jej postawa wynika z przyjętego światopoglądu, a nie osobistej...

źródło: comment_1586965547wcs631jsyyy0wEn5TwK4Xn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dziecko które nie słyszy, nie widzi albo ma wadę serca jest gorszym człowiekiem? Z jakiego względu? Albo jaki jest powód żeby zabić dziecko poczęte w wyniku gwałtu?


@GodejMiTeresa: odpowiedz sobie na pytanie, czy chciałbyś urodzić się jako człowiek poważnie chory, który przez całe życie będzie warzywem zdany na czyjąś łaskę. Tak bardzo zdrowe życie ci wadzi, że nie widzisz nic złego w tym, że ktoś się męczy każdego dnia? Naprawdę
  • Odpowiedz
@heteropoda: zaprzeczasz sobie w tej wypowiedzi bo raz piszesz ze płód (celowo nie inny człowiek) jest osobnym bytem niż kobieta a za chwile piszesz ze kobieta ma sama decydować o swoim ciele. Zdecyduj się w końcu jak to jest, osobne to ciało czy nie? Nie musisz się wysilać bo odpowiedz jest prosta: każdy byt ma swój niezbywalny Odrębny kod genetyczny wiec jest osobnym ciałem/ bytem.
  • Odpowiedz
@Wuxian: jak już wspominasz o moralności to wyobraź sobie ze to dziecko w łonie matki (niezależnie czy z gwałtu, zdrowe, chore czy jakiekolwiek by nie było) ma takie samo prawo do życia jak ty. Nie jest one niczemu winne. Ciekawi mnie również logika „meczy się cierpi etc” bo idąc tym tropem nie powinno się prowadzić hospicjów, oddziałów paliatywnych czy w ogóle próbować walczyć z rakiem czy innymi chorobami. Lekarze powinni
  • Odpowiedz
@not_me: mam w rodzinie niepełnosprawnego od urodzenia wiec mogę sobie wyobrazić. Ale co to ma do rzeczy ile ich znam? Znów pytam: jakim rozwiązaniem na gwałt jest zabicie drugiego człowieka (nie gwałciciela)? Aborcja rozwiąże problem gwałtów? Albo może rozwiąże problem wad genetycznych?
  • Odpowiedz