Wpis z mikrobloga

@Nfvr: Myślę że będą otwarte, ale raczej z kontrolą. Ale to faktycznie wróżenie z fusów. Na ruch lotniczy absolutnie nie liczę. Też mam rezerwację, ale w sumie to czekam aż mi touroperator ją przełoży.
myśleć o wakacjach w takich czasach xD


@niemampomyslunannick: nie rozumiem co w tym dziwnego myslec o czyms dalej niz pandemia. Tak, z tylu glowy mam mysle, ze moze lipiec-wrzesien bede w stanie gdzies wyrwac sie z tego smutnego jak #!$%@? kraju. Samo to myslenie minimalnie poprawia mi humor.
a tak zapomnialem, paljaki narod niewolnikow. Byle panstwo cos zryc dalo.


@Nfvr: no to siadaj pajacu na motorek i jedz juz w czerwcu skoro jestes taki wolnosciowiec xD nie wiem na #!$%@? sie pytasz ludzi, skoro sam wiesz lepiej () gosc slusznie napisal, ze myslenie o wakacjach w obecnym czasie nie ma zupelnie sensu a ty #!$%@? cos o paliakach. juz lepiej wstawiaj po raz kolejny stare
@MirekWyznajeAnonimowo

Ej ale takie wspomnienia serio poprawiają humor :)

A sam proces organizowania wyjazdów, patrzenie na mapę, rozmyslanie tras, et cetera jest świetnym zajęciem.

To normalne, że ludziom brakuje swoich zajęć :) czyż nie?

PS. W czerwcu już jest plan na Polskę właśnie :) po ludzku chce się więcej i dalej.
Ja pierwsze co zrobię jak tylko otworzą granicę to gdzieś pojadę.


@Krupier: Dokładnie to samo. To już postanowione od kiedy zamknęli. Jak powiedzą, że otwierają granice np. 25 lipca, to 25 lipca o 0:01 jestem na Barwinku. Nawet żeby tylko ucałować ziemię słowacką jak Pan Makłowicz mówił i wracać.
@DerMitteleuropaer: otoz to:)

Niestety w Polsce turystycznie mamy ograniczone pole do dzialania. Piekny kraj ale turystyka rozwinieta raczej januszowo-kiczowato. Taka jest moja opinia. Moge oczywiscie elaborowac.