Wpis z mikrobloga

@Nfvr: Myślę że będą otwarte, ale raczej z kontrolą. Ale to faktycznie wróżenie z fusów. Na ruch lotniczy absolutnie nie liczę. Też mam rezerwację, ale w sumie to czekam aż mi touroperator ją przełoży.
  • Odpowiedz
@Nfvr: Też o tym myślałem dziś :/ Ja jestem wiecznym optymistą i mam nadzieje że w czerwcu /lipcu nas wypuszczą. No chyba ze maja plan ratowania polskich hotelarzy i #!$%@? się walcząc o miejsce na plaży :)
  • Odpowiedz
@Krupier: Pewnie masz myśleć o kolejnych doniesieniach nt. policji, nowych obostrzeniach i czym tam teraz wykop się rajcuje przez ostatnie 2 tygodnie XD
  • Odpowiedz
myśleć o wakacjach w takich czasach xD


@niemampomyslunannick: nie rozumiem co w tym dziwnego myslec o czyms dalej niz pandemia. Tak, z tylu glowy mam mysle, ze moze lipiec-wrzesien bede w stanie gdzies wyrwac sie z tego smutnego jak #!$%@? kraju. Samo to myslenie minimalnie poprawia mi humor.
  • Odpowiedz
a tak zapomnialem, paljaki narod niewolnikow. Byle panstwo cos zryc dalo.


@Nfvr: no to siadaj pajacu na motorek i jedz juz w czerwcu skoro jestes taki wolnosciowiec xD nie wiem na #!$%@? sie pytasz ludzi, skoro sam wiesz lepiej () gosc slusznie napisal, ze myslenie o wakacjach w obecnym czasie nie ma zupelnie sensu a ty #!$%@? cos o paliakach. juz lepiej wstawiaj po raz kolejny
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@MirekWyznajeAnonimowo

Ej ale takie wspomnienia serio poprawiają humor :)

A sam proces organizowania wyjazdów, patrzenie na mapę, rozmyslanie tras, et cetera jest świetnym zajęciem.
  • Odpowiedz
myśleć o wakacjach w takich czasach xD


@niemampomyslunannick: Czemu niby nie myśleć? O czym innym myśleć? Branża taka, że nigdy dobrze płatne nie było, ale jest za to stabilne, statystyki mówią, że nawet jak na wirusa zachoruję, to nic złego mi się nie stanie, to czemu mam nie myśleć o przyszłości?
  • Odpowiedz
Ja pierwsze co zrobię jak tylko otworzą granicę to gdzieś pojadę.


@Krupier: Dokładnie to samo. To już postanowione od kiedy zamknęli. Jak powiedzą, że otwierają granice np. 25 lipca, to 25 lipca o 0:01 jestem na Barwinku. Nawet żeby tylko ucałować ziemię słowacką jak Pan Makłowicz mówił i wracać.
  • Odpowiedz
@DerMitteleuropaer: otoz to:)

Niestety w Polsce turystycznie mamy ograniczone pole do dzialania. Piekny kraj ale turystyka rozwinieta raczej januszowo-kiczowato. Taka jest moja opinia. Moge oczywiscie elaborowac.
  • Odpowiedz