Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. Postulować o takie zmiany w momencie gdy większość twoich przeciwników jest zamknięta w domach, więc i nie ma możliwości legalnej, masowej manifestacji swojego sprzeciwu... Zwyczajnie parszywe.

Ciekawe że sama ma dziecko z zespołem downa. Dlaczego więc chce zmuszać inne kobiety do przeżywania takiego samego koszmaru? Zawiść? Skrajne konserwo-katolskie pranie mózgu?

#bekazprawakow #bekazkatoli #rozowepaski #neuropa #aborcja #polityka
Pobierz
źródło: comment_1586710506nv8bU93G0VGidSmIWgyMrY.jpg
  • 284
@L3gion: juz nie wchodząc w poglądy stary
To @pisorgpl wybrał taki terrmin czytań wszystkich projektów obywatelskuch aby je bezboleśnie upierniczyć bo nikt przeciez na ulice teraz nie wyjdzie.
(tego samego dnia jest jeszcze stop447 - łaskawie dali 5 minut na przedstawienie projektu..)
@L3gion Myślę, ze urojenie i 'proba przekonania' siebie samej ze dziecko z zespolem Downa to nie problem, choc wcale tak nie uwaza bo nienawidzi swojego zycia.
Stąd taka mysl nadwartosciowa by wpedzic w to piekło takze inne kobiety (rodziny) i niszczyc im zycie.
@Zgnity_Ziemniak: no to edukacja seksualna informuje wlasnie o skutecznosci antykoncepcji.
A w razie gdy zawiedzie konsekwencja jest poniesienie kosztow aborcji. Wazne by byly mozliwie najnizsze a sama baorcja mozliwie najbezpieczniejsza; ale do tego musi byc legalna.

P.S. Tak czy inaczej ok 20-25% ciaz konczy sie aborcja.