Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. Postulować o takie zmiany w momencie gdy większość twoich przeciwników jest zamknięta w domach, więc i nie ma możliwości legalnej, masowej manifestacji swojego sprzeciwu... Zwyczajnie parszywe.

Ciekawe że sama ma dziecko z zespołem downa. Dlaczego więc chce zmuszać inne kobiety do przeżywania takiego samego koszmaru? Zawiść? Skrajne konserwo-katolskie pranie mózgu?

#bekazprawakow #bekazkatoli #rozowepaski #neuropa #aborcja #polityka
L3gion - Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. P...

źródło: comment_1586710506nv8bU93G0VGidSmIWgyMrY.jpg

Pobierz
  • 284
  • Odpowiedz
@L3gion: bo to nie jest człowiek tylko jakiś szatański pomiot, szatański backdoor wśród świętojebliwych, taki sabotaż, inside job, false flag itp
  • Odpowiedz
@L3gion: widocznie sama tego doświadczyła i wie, że to nie jest żaden koszmar lewaku


@Harmonia: lol, co to za argument jest ? Skoro jej pasuje to każdemu ma pasować ? Może jeszcze wprowadźmy obowiązek posiadania dzieci z downem
  • Odpowiedz
@L3gion

Pani w szkole opowiada dzieciom:
- Ciąża kobiety trwa 9 miesięcy. Przez pierwszy okres ciąży płody nie mają wykształconego układu nerwowego i samoświadomości. Kobieta powinna mieć wybór, czy chce je urodzić, tym bardziej, jeżeli badania prenatalne wskazują na wadę genetyczną płodu. Tym bardziej w przypadku zagrożenia życia matki lub gdy ciąża powstała w wyniku gwałtu. Nie powinniśmy traktować kobiet jak chodzące inkubatory, które za wszelką cenę muszą donosić ciążę.
W tym
  • Odpowiedz
Może jeszcze wprowadźmy obowiązek posiadania dzieci z downem


@suluf: Ten projekt ostatecznie do tego właśnie wprowadzi. Płód ma dziurę w głowie? Too bad, rodzisz.
  • Odpowiedz
@L3gion: Najgorsze jest to, że nie da się usunąć aborcji ustawą. Polki będą robiły ją w jakichś chorych warunkach, na nielegalu za gruby hajs, albo wyjeżdżały za granicę. Ten pomysł jest odrealniony i oni chcą, żeby ktoś zginął, tak jak w Irlandii, dopiero wtedy się ockną.
"Dostała zakażenia po aborcji i umarła. Ale jak to po aborcji, przecież jest nielegalna"
  • Odpowiedz
Najgorsze jest to, że nie da się usunąć aborcji ustawą. Polki będą robiły ją w jakichś chorych warunkach, na nielegalu za gruby hajs


#!$%@?ąc od sedna, idiotyczny argument. Zdepenalizujmy kradzież, bo ludzie i tak kradną nawet, gdy grożą za to sankcje.

@pokokoko1:
  • Odpowiedz
@L3gion: powtórzę co już kiedyś napisałem. Kaja Godek to jaskrawy przykład kretyńskiego rozumowania pewnej części społeczeństwa.
Sama historia jest dość ciekawa, bo podczas ciąży poinformowano ją, że jej dziecko urodzi się z zespołem downa. Lekarze dali jej wybór: aborcja albo urodzenie chorego dziecka. I ponieważ ktoś jej taki wybór dał, to nasza bohaterka uznała, że jej celem w życiu będzie, aby już nigdy żadna kobieta takiej możliwości nie miała. Przecież jej
  • Odpowiedz
Jeśli wszyscy będą zachowywali się tak jak ona (nie ma znaczenia, że pod przymusem) to znaczy, że jej decyzja była słuszna.


@recc: I dlatego najbardziej boję się katolsko pisiorsko prawackich fanatyków. Im #!$%@? nie wystarczy władza czy pieniądze, ich jara wymuszenie na społeczeństwie własnych poglądów i moralności.
  • Odpowiedz
@recc: no dokładnie, i to jest najgorsze. Ona ten wybór miała i mogła podjąć decyzję zgodną ze swoim sumieniem, nikt jej niczego nie bronił. A teraz ten sam wybór chce odebrać innym? Co za hipokryzja i brak empatii ()
  • Odpowiedz
@L3gion: Za robienie takiego zamieszania w czaie epidemi powinna iść siedzieć. Teraz kobiety będą strajkowały i oleją kwarantane.
  • Odpowiedz
@L3gion: a ten projekt nie leżał przypadkiem w sejmowej "zamrażarce" bardzo długo i akurat teraz PiS go odmraża wraz z projektem ustawy RN przeciw 447 żeby zająć czymś media?
  • Odpowiedz