Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. Postulować o takie zmiany w momencie gdy większość twoich przeciwników jest zamknięta w domach, więc i nie ma możliwości legalnej, masowej manifestacji swojego sprzeciwu... Zwyczajnie parszywe.

Ciekawe że sama ma dziecko z zespołem downa. Dlaczego więc chce zmuszać inne kobiety do przeżywania takiego samego koszmaru? Zawiść? Skrajne konserwo-katolskie pranie mózgu?

#bekazprawakow #bekazkatoli #rozowepaski #neuropa #aborcja #polityka
L3gion - Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. P...

źródło: comment_1586710506nv8bU93G0VGidSmIWgyMrY.jpg

Pobierz
  • 284
  • Odpowiedz
Może jednak niech takie ustawy są wdrażane jak ludzie będą mieć możliwość wyrażenia swojej opinii, a nie teraz kiedy zostali pozamykani w domach?
  • Odpowiedz
@Drakii: Przy pewnych nieuleczalnych chorobach potrzeba tysiące złotych miesięcznie + dziesiątki godzin na jazdy po rehabilitacjach, lekarzach itd + oczywiście normalna opieka 24/24. Która instytucja zapewnia taką pomoc? Serio wierzysz że każda rodzina z takim dzieckiem otrzymuje osobisty personel?
  • Odpowiedz
państwo jest na takie przypadki przygotowane.


@Drakii: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ile ty masz lat, 12? Odebranie dziecka z okna życia to nie jest "bycie przygotowanym". Skoro wierzysz w bajki, że państwo, szczególnie polskie, jest na coś takiego w pełni przygotowane, to życzę twardej dupy, bo nieraz ci się przyda.
  • Odpowiedz
@Drakii: Decyzja posiadania dziecka zdrowego nie ma nic wspólnego z decyzją o posiadaniu dziecka poważnie chorego bądź upośledzonego. Mamy dwudziesty pierwszy wiek i są możliwości, aby wykryć uszkodzenie płodu i tego płodu się pozbyć (płód to nie dziecko, a nawet jeśli takie "dziecko" już się urodzi to najczęściej nie ma nawet samoświadomości). Osobiście gdybym był zmuszony do posiadania takiego "dziecka" w Polsce, bo ktoś tak "mądry" jak Ty chce zmusić
  • Odpowiedz
@Drakii: Dlaczego porównujesz chorobę dorosłego człowieka (czego nie przewidzisz) do chorego zarodka w brzuchu który został zdiagnozowany dzięki badaniom i można uniknąć sprowadzania na świat kogoś kto będzie jedynie cierpiał?
  • Odpowiedz
Dziś oglądałem "Down the road". Tam dziewczyna z zespołem downa powiedziała że gdyby miała urodzić dziecko z zespołem, to by je usunęła. Zrobiła by to by oszczędzić tej istocie wszystkich cierpień jakie ona doznała w życiu. Kiedy ktoś w końcu pogoni czarnych z tego kraju?? Dopóki będziemy pod ich butem będziemy zaściankiem Europy. Aborcja i Eutanazja powinny być wpisane w prawa człowieka. Kto nie widział konającego na raka człowieka niech się lepiej
  • Odpowiedz
Kto nie widział konającego na raka człowieka niech się lepiej nie wypowiada


@SnDa79: Według pewnych osób życie w cierpieniu jest lepsze niż śmierć. W końcu cierpienie uszlachetnia, prawda? Szkoda tylko że są na tym świecie choroby przy których piekło jest zabawą na karuzeli.
  • Odpowiedz