Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. Postulować o takie zmiany w momencie gdy większość twoich przeciwników jest zamknięta w domach, więc i nie ma możliwości legalnej, masowej manifestacji swojego sprzeciwu... Zwyczajnie parszywe.

Ciekawe że sama ma dziecko z zespołem downa. Dlaczego więc chce zmuszać inne kobiety do przeżywania takiego samego koszmaru? Zawiść? Skrajne konserwo-katolskie pranie mózgu?

#bekazprawakow #bekazkatoli #rozowepaski #neuropa #aborcja #polityka
L3gion - Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. P...

źródło: comment_1586710506nv8bU93G0VGidSmIWgyMrY.jpg

Pobierz
  • 284
  • Odpowiedz
@Bomfastic: Nie, bądźmy realistami. Ta ustawa i tak nie przejdzie, Pis nie jest taki "konserwatywny" jakim się maluje. Masz okazywać swoje niezadowolenie, rób wszystko co w Twojej mocy żeby pokazać niezadowolenie Twojej grupy społecznej, oczywiście bez działania destruktywnego. Źle mnie zrozumiałeś.
  • Odpowiedz
@L3gion: Skończyły się czasy kiedy chore dzieci zrzucało się ze skarpy. To że ktoś jest chory nie znaczy że nie ma prawa do życia a to że ktoś będzie miał ciężko nie usprawiedliwia morderstwa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@Drakii: sugerowanie, że aborcja to morderstwo. To tak jakby sugerować, że przeszczepiając komuś serce, zmienia się emocje i uczucia osoby po przeszczepie
  • Odpowiedz
to że ktoś będzie miał ciężko nie usprawiedliwia morderstwa.


@Drakii: Gdy rodzice mają ciężko (choćby finansowo) to dzieci nie mają żadnych szans na rehabilitacje, leczenie itd. Zły stan psychiczny rodziców powoduje rozwody, brak okazywania uczuć czy w najgorszym wypadku znęcanie się nad dzieckiem. Nikt im nie pomoże bo w tym kraju pomoc ruchów prolife kończy się po porodzie bo misja wykonana.

Nie usprawiedliwia to "morderstwa", ok. Ale zmuszając kogoś do przyjęcia
  • Odpowiedz
@L3gion: Tak to zabijajmy wszystkich chorych którymi trzeba się opiekować żeby nikt nie musiał przeżywać piekła. Po za tym jak ktoś naprawdę się nie chce takim chorym opiekować to może je oddać i państwo się nim zajmie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@Drakii: oho, najgłupszy argument prolajfowców.

Ja jestem w pełni wykształconym człowiekiem, w dodatku pożytecznym w większy lub mniejszy sposób dla społeczeństwa.
Płód nie jest. Nawet powiem Ci więcej. W wyjątkowych przypadkach, jeżeli by się okazało np. W 4 miesiącu ciąży, że płód będzie mocno chory, to wtedy również bym rozważyła usunięcie tego płodu-warzywa.
  • Odpowiedz
Zdepenalizujmy kradzież, bo ludzie i tak kradną nawet, gdy grożą za to sankcje.


@Planeta_odebete2: no kretyn xD

Kradzież jest szkodliwa społecznie. Aborcja - ni #!$%@?, chyba że wykonywałby ją jakiś #!$%@? odsetek kobiet. Ale prawak tego nie zrozumie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Drakii: nie porównuj wykształconego w pełni człowieka do płodu.
Jak nie rozumiesz takich podstawowych różnic, to kiepsko o Tobie świadczy.
  • Odpowiedz
Powiesz adopcja a ja powiem: prawie nikt nie adoptuje chorych dzieci. O tych najciężej chorych nie ma nawet co wspominać, gniją w bidulach.


@L3gion: w USA podobno adoptują je geje. Just sayin'
  • Odpowiedz