Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. Postulować o takie zmiany w momencie gdy większość twoich przeciwników jest zamknięta w domach, więc i nie ma możliwości legalnej, masowej manifestacji swojego sprzeciwu... Zwyczajnie parszywe.

Ciekawe że sama ma dziecko z zespołem downa. Dlaczego więc chce zmuszać inne kobiety do przeżywania takiego samego koszmaru? Zawiść? Skrajne konserwo-katolskie pranie mózgu?

#bekazprawakow #bekazkatoli #rozowepaski #neuropa #aborcja #polityka
L3gion - Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. P...

źródło: comment_1586710506nv8bU93G0VGidSmIWgyMrY.jpg

Pobierz
  • 284
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Drakii: Dorosłych ludzi, którzy coś jednak do społeczeństwa wnieśli - nie.
Natomiast eutanazja (nie zabójstwo) dla warzyw, którzy sami nie potrafią funkcjonować - jak najbardziej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Drakii: Nawet 15% ciąż kończy się poronieniem. Jeżeli ustalamy, że aborcja to morderstwo, a płód ma mieć prawa, to należy wszczynać postępowanie z urzędu za każdym przypadkiem obumarcia płodu.

A tak z innej beczki, jestem przekonana, że gdyby to mężczyźni rodzili dzieci, to aborcja byłaby na życzenie u każdego lekarza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Drakii: jeżeli nie potrafią sami oddychać, mózg niemal nie pracuje, to powinna być możliwość dokonania na takiej osobie eutanazji.
  • Odpowiedz
@Amishia: Piszę o sprawnym człowieku który np jest pasożytem społecznym żyje z zasiłków jest problemem dla reszty ludzi i ewidentnie jest niepożyteczny a wręcz szkodliwy. Czy w imię twojej ideologii w której pozbywamy się niepożytecznych osób można by było go zabić?
  • Odpowiedz
Jak śpisz to tez nie masz świadomości


@Drakii: układ nerwowy od czasu rozpoczęcia działania nigdy nie stopuje(współcześnie granica śmierci jest wyznaczana przez śmierć mózgową - całkowite zatrzymnie funkcjonowania mózgu). Nie wiem co masz na myśli mówiąc o świadomości, ale nawiązując do szeroko pojętego fenomenu, to co piszesz jest bzdurą.

Experimental data suggest that consciousness, interpreted as awareness (phenomenal awareness; meta-awareness; self awareness), can be present along the whole sleep/dream process, even
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Drakii: szczególnie ten z silnymi wadami wrodzonymi, który nie umire sam zjeść.
No mega przydatność. Jak juz to chyba do pokazówek, czemu należy usuwać takie płody.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Drakii: ale nigdy nie wiesz, jak bardzo silny będzie zespół downa. Niektórzy są całkiem sprawni, mają tylko charakterystyczne rysy, a niektórzy są, tak jak wcześniej wspomniano, wiecznie na etapie 5 lat. Z badań prenatalnych tego się nie dowiesz, dlatego moim zdaniem takie ciąże powinny być przerywane lub kobiety, które decydują się na taki poród powinny rezygnować z pomocy od państwa.
  • Odpowiedz
@Amishia: No ale napisałaś że jeżeli są jakiekolwiek szanse na przydatność to już nie można zabijać. Więc rozumiem że zabijać dziecko można tylko jeżeli lekarze mają pewność że schorzenie całkowicie sprawi że człowiek będzie nieprzydatny społecznie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Drakii: Rozumiem, że jakby twoja 12-letnia córka została zgwalcona i zaszła w ciążę to kazałbyś jej donosić? Albo jakby twoja żona miała urodzić dziecko z małomózgowiem, też spoko?
  • Odpowiedz
to należy wszczynać postępowanie z urzędu za każdym przypadkiem obumarcia płodu.


@svickova: A tak nie było już w jakimś kraju Ameryki Południowej? Poronienie = śmierć płodu = czyli w sumie aborcja. Wiązało się to nawet z karą wiezienia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Drakii: wracasz do początku rozmowy, gdzie napisałam, że wykształcony człowiek (ręce, nogi, sprawny mózg) >>>>>>>>> płód.
Ty naprawdę nie rozumiesz czy brak Ci argumentów i #!$%@? się dla zasady?
  • Odpowiedz
@Amishia: Ale dlaczego niby wykształcony człowiek ma być lepszy od niewykształconego. Niemowlak który jeszcze w pełni nie urósł też może być zabity bo nie jest w pełni wykształcony?
  • Odpowiedz