Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. Postulować o takie zmiany w momencie gdy większość twoich przeciwników jest zamknięta w domach, więc i nie ma możliwości legalnej, masowej manifestacji swojego sprzeciwu... Zwyczajnie parszywe.

Ciekawe że sama ma dziecko z zespołem downa. Dlaczego więc chce zmuszać inne kobiety do przeżywania takiego samego koszmaru? Zawiść? Skrajne konserwo-katolskie pranie mózgu?

#bekazprawakow #bekazkatoli #rozowepaski #neuropa #aborcja #polityka
L3gion - Nie wiem jak Kaja Godek jest w stanie spojrzeć na swoje odbicie w lustrze. P...

źródło: comment_1586710506nv8bU93G0VGidSmIWgyMrY.jpg

Pobierz
  • 284
  • Odpowiedz
@vincent38: Jakby nie miała to można zrzucić na niewiedzę i brak doświadczenia. Jak ma, sama to przeżyła i do tego samego chce zmuszać wszystkie Polki to jest #!$%@? i fanatyzm.

@Reinspired: Godek nie jest pisiorem a właśnie poglądowym kato prawakiem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ciekawe że sama ma dziecko z zespołem downa. Dlaczego więc chce zmuszać inne kobiety do przeżywania takiego samego koszmaru?


No właśnie dlatego - bo w ten sposób usprawiedliwi swoją decyzję i sytuację w której jest - narzucając to innym.
  • Odpowiedz
Skandaliczna postawa. Dla dobra populacji ludzi na świecie powinno się zawczasu abortować każdy płód, który poprzez swoje wady może negatywnie wpłynąć na rozwój tejże populacji w przyszłości. Tylko zdrowi i silni mają prawo do życia. Reszta to materialne obciążenie dla zdrowych, silnych i pracujących szczęśliwców.
  • Odpowiedz
Jako antyaborcjonista, też tego nie rozumiem, powinno się dać karę kobietom za aborcję, szczególnie żeby powstrzymać turystyczną aborcję, ale ten przepis, że z wadami można usuwać jest ok, ktoś będzie miał 1 chore to mu cały czas zajmie i pewnie będzie bez przyszłości, a mógłby mieć z 4 zdrowe.
  • Odpowiedz
@Drakii: widziałeś jak wyglądają niektóre te choroby? Bezmózgowie na przykład? Albo dziecko harlekina? Dodatkowo zakaz takiej aborcji w dłuższym okresie może spowodować, że będzie mniej dzieci w ogólności. Dlaczego? Bo jak ktoś ma dziecko z poważną niepełnosprawnością, to istnieje bardzo duża szansa, że nie będzie miał już kolejnego dziecka, nawet jeśli byłaby duża szansa na to, że będzie zdrowe. Dlaczego? Bo nie ma czasu. Opieka nad takim dzieckiem jest bardzo
  • Odpowiedz
Pozostaje aborcja w Czechach lub na Słowacji.
Od czasu do czasu kiedy gdzieś z moim #rozowypasek oglądaliśmy o rodzicach jakichś turbo #!$%@? upośledzonych dzieci (typu ten typ ze sprawy dla reportera z autyzmem, który głową w piec napyerdalał) to zastanawialiśmy się, co by było gdyby nas to kiedyś spotkało. I przyznam się, że gdybym nie miał wyjścia typu aborcja a wiedziałbym przy badaniach prenatalnych, że jest coś nie halo to
  • Odpowiedz
@pokokoko1: Z punktu widzenia tych chcących zakazać aborcji, bardzo możliwe że poważna utrata zdrowia, albo i życia, kobiety która chciała wykonać sobie aborcję mało bezpiecznymi metodami jest odpowiednią karą za próbę "morderstwa"
  • Odpowiedz
@L3gion: Dlaczego uważasz, że życie ludzi z zespołem Downa jest mniej warte niż Twoje? To czysta eugenika, Hitler tak mówił i robił! Wstyd!

Po za tym zbierali podpisy na tą ustawę PRZED EPIDEMIĄ, Twój argument jest zerowy, a dodatkowo oznacza ignorancje.
  • Odpowiedz
@L3gion: To PiS najpierw wywalił ten projekt do zamrażarki a teraz go wyjął bo jakieś terminy ustawowe mijają. Możliwe, że odrzucą ten projekt aby nie robić Andrzejkowi problemów tuż przed wyborami. Ale jeżeli skorzystają z okazji i go przegłosują to będzie to zwykłe #!$%@?ństwo. Czyli nic nowego.
  • Odpowiedz
@suluf: Jaki tu zlot żalosnych ludzi, a może chodzi o obowiązek nie zabijania dzieci? Bydlaki nazistowskie prawo do zabijania niewinnych istot nazywacie prawem człowieka jakie to żałosne i zakłamane.
  • Odpowiedz
Po za tym zbierali podpisy na tą ustawę PRZED EPIDEMIĄ


@Cayar: Ale epidemia jest więc dla rozumu i godności człowieka należało by przesunąć
  • Odpowiedz
@suluf: Jaki tu zlot żalosnych ludzi, a może chodzi o obowiązek nie zabijania dzieci? Bydlaki nazistowskie prawo do zabijania niewinnych istot nazywacie prawem człowieka jakie to żałosne i zakłamane.


@maciejmaximus: Nie wydaje mi sie żeby był nakaz aborcji ? Chodzi o wybór, nie każdy chce całe życie opiekować się upośledzonym dzieckiem. I cieżko mówić o zabijaniu dzieci jeżeli ciągle się nie urodziły. W Dani prawie wcale nie rodzą
  • Odpowiedz