Wpis z mikrobloga

Ja całkowicie rozumiem, jak ludzie boją się prawdziwych, krwawych dyktatorów, którzy mogą wysłać smutnych panów, żeby popełnili komuś samobójstwo.

Ale weźcie mi wytłumaczcie jak całe państwo może być takie służalcze wobec starego smutnego dziada, który nie jest ani charyzmatyczny, ani inteligentny, ani odważny tylko w sumie po prostu jest i mówi innym co mają robić? Przecież nawet w pisie muszą być jacyś ludzie, którzy chociaż potrafią dodać dwa do dwóch i im wyjdzie, że on prowadzi ten cały cyrk pełną parą prosto na górę lodową.

To jest to słynne trzecie pokolenie AK, moralne dziedzictwo żołnierzy wyklętych? Ja #!$%@? xD

#neuropa #bekazpisu
  • 53
@Kraker245: Rzucili 500+ coś tam gadają o honorze, wartościach I bogu, no i wywrzaskują jakieś kocopoły na forum UE - duża część ludzi myśli że to posiadanie własnego zdania i argumentacja. Tyle Polakom wystarczy. Kaczyński myśli zajebiście długofalowo w odróżnieniu od PO. Wprowadził do polityki wielu młodych. PO odejdzie w niebyt a my nadal będziemy się użerać z kolejnymi wcieleniami PiS

nawet w PiS muszą być ludzie


Zderzenie z górą może
via Wykop Mobilny (Android)
  • 92
@Kraker245: musi mieć całe szafy kwitów, rozmów, wideo i innych ciężkiego kalibru materiałów na chłopaczków z pisu ze nikt mu nie bryknie. Co do społeczeństwa, pięknie sobie ludzi rozegrał podzielił sobie na swoich wyznawców i przeciwników, na każdym kroku przeciwnika gnoic i umniejszać żeby wyglądał jak idiota. Postawiłem tezę że gdyby np #!$%@?ło mu i zrobił by jakiś ciężki numer np załadowanie do obozu/łagru/więzienia 1000 przeciwnikow jaśniepana to wywołało by to
gdyby nie był inteligentny to nie zbudowałby tego co ma


@wihajsteer: "To co ma" zbudował na szczuciu, brutalnej siłe, kłamstwach, bezczelności i żerowaniu na najniższych instynktach najgłupszej części społeczenstwa, taki z niego genialny strateg jak z czerwonoarmisty kradnącego zegarki cywilom.

Jak już trzeba zrobić coś innego niż trzymać władzę dla samej władzy, na przykład zwyczajnie zarządzać państwem to już coś nie widać tego geniuszu strategicznego.
Ja całkowicie rozumiem, jak ludzie boją się prawdziwych, krwawych dyktatorów, którzy mogą wysłać smutnych panów, żeby popełnili komuś samobójstwo.


@Kraker245: A w Polsce społeczeństwo boi się wycofania programu Pińcet Plus.

Granica strachu jest ustawiona gdzieś indziej. W tamtych krajach ludzie boją się prześladowań i śmierci ze strony rządu, u nas boją się, że jak rząd odejdzie to i socjal zostanie wycofany.

Handluj z tym. ( ͡° ͜ʖ ͡°
który nie jest ani charyzmatyczny, ani inteligentny


@Kraker245: Pewnie w porównaniu do przeciętnego działacza PiS jest bardzo inteligentny. A co do charyzmy, to objawia się ona w różny sposób i są ludzie, dla których Kaczyński albo jego postać medialna jest charyzmatyczna.
@Kraker245 różne rzeczy można mówić o Kaczyńskim, ale jak posklejał prawicę i trzyma w kupie to robi wrażenie. Jak go już nie będzie to oni pomiędzy sobą zaczną walczyć, widać to jak Kaczyński znika na 2-3 tygodnie i zaczynają się zgrzyty. Inna sprawa że tam już nie ma ludzi z własnym zdaniem jak kiedyś Dorn, Kowal, Sikorski czy inni. Obecnie tam są same ameby, przez co nie ma innej osoby, która to
Ale weźcie mi wytłumaczcie jak całe państwo może być takie służalcze wobec starego smutnego dziada, który nie jest ani charyzmatyczny, ani inteligentny, ani odważny tylko w sumie po prostu jest i mówi innym co mają robić?


@Kraker245: Skąd wiesz jaki jest? Na takiego się kreuje i jak widać dobrze to robi, bo ludzie wierzą.
@Kraker245: Jesteś kolejnym osłem który namawia do rewolucji, poczytaj sobie jak takie rewolucje zwykle się kończyły. Np co się działo jak obalono cara w rosji. Pis ma tragiczny PR ale działają legalnie, i realnie mają poparcie w polsce. Co prawda nie moje i z tego co wiedzę również nie twoje. Ale większość ich wybrała, a na tym polega demokracja. Namawiając ludzi do ich obalenia jednocześnie namawiasz do łamania konstytucji i demokracji,