Wpis z mikrobloga

Ja całkowicie rozumiem, jak ludzie boją się prawdziwych, krwawych dyktatorów, którzy mogą wysłać smutnych panów, żeby popełnili komuś s---------o.

Ale weźcie mi wytłumaczcie jak całe państwo może być takie służalcze wobec starego smutnego dziada, który nie jest ani charyzmatyczny, ani inteligentny, ani odważny tylko w sumie po prostu jest i mówi innym co mają robić? Przecież nawet w pisie muszą być jacyś ludzie, którzy chociaż potrafią dodać dwa do dwóch i im wyjdzie, że on prowadzi ten cały cyrk pełną parą prosto na górę lodową.

To jest to słynne trzecie pokolenie AK, moralne dziedzictwo żołnierzy wyklętych? Ja p------e xD

#neuropa #bekazpisu
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kraker245: Rzucili 500+ coś tam gadają o honorze, wartościach I bogu, no i wywrzaskują jakieś kocopoły na forum UE - duża część ludzi myśli że to posiadanie własnego zdania i argumentacja. Tyle Polakom wystarczy. Kaczyński myśli zajebiście długofalowo w odróżnieniu od PO. Wprowadził do polityki wielu młodych. PO odejdzie w niebyt a my nadal będziemy się użerać z kolejnymi wcieleniami PiS

nawet w PiS muszą być ludzie


Zderzenie z górą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 92
@Kraker245: musi mieć całe szafy kwitów, rozmów, wideo i innych ciężkiego kalibru materiałów na chłopaczków z pisu ze nikt mu nie bryknie. Co do społeczeństwa, pięknie sobie ludzi rozegrał podzielił sobie na swoich wyznawców i przeciwników, na każdym kroku przeciwnika gnoic i umniejszać żeby wyglądał jak idiota. Postawiłem tezę że gdyby np o------o mu i zrobił by jakiś ciężki numer np załadowanie do obozu/łagru/więzienia 1000 przeciwnikow jaśniepana to wywołało by
  • Odpowiedz
gdyby nie był inteligentny to nie zbudowałby tego co ma


@wihajsteer: "To co ma" zbudował na szczuciu, brutalnej siłe, kłamstwach, bezczelności i żerowaniu na najniższych instynktach najgłupszej części społeczenstwa, taki z niego genialny strateg jak z czerwonoarmisty kradnącego zegarki cywilom.

Jak już trzeba zrobić coś innego niż trzymać władzę dla samej władzy, na przykład zwyczajnie zarządzać państwem to już coś nie widać tego geniuszu strategicznego.
  • Odpowiedz
Wprowadził do polityki wielu młodych.


@zirytowana_plaszczka: nie zgadzam się. Na horyzoncie do zastąpienia Kaczyńskiego nie widać zupełnie nikogo. Nikt nie pójdzie za Vateuszem ani tymbardziej Dudą. Jest Kaczor i długo długo nic. Zupełnie jak było z Tuskiem.
  • Odpowiedz
Ja całkowicie rozumiem, jak ludzie boją się prawdziwych, krwawych dyktatorów, którzy mogą wysłać smutnych panów, żeby popełnili komuś s---------o.


@Kraker245: A w Polsce społeczeństwo boi się wycofania programu Pińcet Plus.

Granica strachu jest ustawiona gdzieś indziej. W tamtych krajach ludzie boją się prześladowań i śmierci ze strony rządu, u nas boją się, że jak rząd odejdzie to i socjal zostanie wycofany.

Handluj z tym. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
który nie jest ani charyzmatyczny, ani inteligentny


@Kraker245: Pewnie w porównaniu do przeciętnego działacza PiS jest bardzo inteligentny. A co do charyzmy, to objawia się ona w różny sposób i są ludzie, dla których Kaczyński albo jego postać medialna jest charyzmatyczna.
  • Odpowiedz
@Kraker245: kaczor korzysta z glupoty i roszczeniowej postawy polskiego spoleczenstwa. Glupota polakow to na dzien dzisiejszy jedyny powod jego sukcesow czy moze raczej glupota wiekszej czesci glosujacych
  • Odpowiedz
  • 27
@Kraker245 różne rzeczy można mówić o Kaczyńskim, ale jak posklejał prawicę i trzyma w kupie to robi wrażenie. Jak go już nie będzie to oni pomiędzy sobą zaczną walczyć, widać to jak Kaczyński znika na 2-3 tygodnie i zaczynają się zgrzyty. Inna sprawa że tam już nie ma ludzi z własnym zdaniem jak kiedyś Dorn, Kowal, Sikorski czy inni. Obecnie tam są same ameby, przez co nie ma innej osoby, która
  • Odpowiedz
Ale weźcie mi wytłumaczcie jak całe państwo może być takie służalcze wobec starego smutnego dziada, który nie jest ani charyzmatyczny, ani inteligentny, ani odważny tylko w sumie po prostu jest i mówi innym co mają robić?


@Kraker245: Skąd wiesz jaki jest? Na takiego się kreuje i jak widać dobrze to robi, bo ludzie wierzą.
  • Odpowiedz
@Kraker245: Jesteś kolejnym osłem który namawia do rewolucji, poczytaj sobie jak takie rewolucje zwykle się kończyły. Np co się działo jak obalono cara w rosji. Pis ma tragiczny PR ale działają legalnie, i realnie mają poparcie w polsce. Co prawda nie moje i z tego co wiedzę również nie twoje. Ale większość ich wybrała, a na tym polega demokracja. Namawiając ludzi do ich obalenia jednocześnie namawiasz do łamania konstytucji i
  • Odpowiedz
@wihajsteer jest tak samo inteligentny jak jego wyborcy. Wystarczy obiecać, że im się coś da. Dlaczego 500+ dla patologii (nie obrażam tu normalnych pracujących ludzi, którzy dostają 500+) i 13 dla emerytów dał? Bo to jego największa grupa wyborcza. Biedni umysłowo i stare baby.
  • Odpowiedz