Wpis z mikrobloga

Miałoby to sens?


@nie_uciekniesz: oczywiście, a jak nie biegasz jakich dużych dystansów to z 10 minut po też poćwicz. A z drążkiem hantlami i gumami to spokojnie ogarniesz praktycznie wszystkie mięśnie. Ćwicząc kilka razy w tygodniu nawet pół godziny jesteś w stanie utrzymać moim zdaniem sensowną sylwetkę.
@psi-nos: w sumie aktualnie robię sobie jakiś plan pod półmaraton i zdarza mi się biegać jednorazowo po te 16km, ale zależnie od treningu biegam tez krótsze dystanse. A możesz polecić jakiś plan treningowy, zestaw ćwiczeń, cokolwiek żeby sobie poczytać i się zaznajomić?
@Egonzdobywca: Montuje dziś na strychu :D będzie #!$%@? ostro pyk pyk.

@nie_uciekniesz

W aktualnych czasach jest tego pełno. Ćwiczeń dla biegaczy. Sam z siebie polecę fanpage różne gdzie pooglądasz powtórki live treningów i złapiesz się na też live treningi. Tatra Running/ Biegowy Wariat/ Fabryka Formy/ Damian Rudnik Trener Biegania

I największe złoto dla mnie https://www.youtube.com/channel/UC6zSi4UahQlDIwIOPbhV8cw/videos RunningPerformance. Mają zestaw ćwiczeń core od poziomu dupa blada czyli 0 po #!$%@? jak harpagan (ja
@nie_uciekniesz: zalezy od tego czego oczekujesz. Co chcesz osiagnac. Generalnie sens jest kupienia i gum i ciezarkow. Gumy posluza do aktywacji jak i np dodatkowo przeplatane w serii z ciezarami. 2 razy w tyg troche malo na trening silowy ale sens tez to ma. Mozesz tez zacząć treningi z ciezarem wlasnego ciała i wtedy rozwazyc kupno ciezarków i rozszerzyc treningi