Wpis z mikrobloga

Ja pierdzielę, na wuj ludzie idą do sklepu parami? Takie kurna nierozłączki, że muszą na siłę ludziom utrudniać zrobienie podstawowych zakupów? Godzina 6:15, 9 osób w kolejce przed wejściem z czego 3 pary.

#zalesie #gorzkiezale ##!$%@? #covid19 #koronawirus
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eloar: Prosty powód - ja robię zakupy nam do domu, a partner rodzicom i dziadkom żeby nie musieli wychodzić. Zakupy robimy raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie więc są spore - jedna osoba z dwoma wózkami i trzema listami zakupów, trochę ciężko by było i trwałoby to 10 razy dłużej. W dwie osoby robisz to sprawniej i szybciej.
Wiem że nie wszystkie pary tak robią, ale zanim kogoś
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@kicioch chciałbym aby tak było, mniej by się człowiek irytował.

Jak zasuwacie na 2 wózki to bym na was na pewno nie psioczył rano. Dzielicie się obowiązkami, to dobrze, tak powinno być.
  • Odpowiedz
  • 0
@eloar: Czasem pojedynczo sobie człowiek nie poradzi z masą zakupów. Ja chodzę jak mogę samodzielnie, ale jak jest dużo rzeczy to biorę niebieskiego, bo zwyczajnie sobie nie dam rady ze wszystkim.
  • Odpowiedz
przy większych zakupach dzielisz listę na pół i tym samym skracasz czas spędzony w sklepie o 50%.


@stronzo Marzenia ściętej głowy. Pomysł ma sens ale nigdy nie zaobserwowałem przykładu takiej współpracy w rzeczywistości. Pary w sklepie jak papużki zastanawiają się jaką wziąć czekoladę albo prowadzą dyskusję czy potrzebują tyle sera.
  • Odpowiedz