Wpis z mikrobloga

Ja pierdzielę, na wuj ludzie idą do sklepu parami? Takie kurna nierozłączki, że muszą na siłę ludziom utrudniać zrobienie podstawowych zakupów? Godzina 6:15, 9 osób w kolejce przed wejściem z czego 3 pary.

#zalesie #gorzkiezale #w---w #covid19 #koronawirus
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybciej

@DOgi: na szybciej to trzeba się postarać, z tego co widziałem pary po sklepie poruszały się razem, czyli korzyść prawie żadna, a musieliby skrócić czas swojej wizyty co najmniej o połowę aby inni oczekujący mieli z tego korzyść. A jeszcze jak się trafi jakiś ewenement, który wejdzie i zamiast robić zakupy, to czeka na żonę zatrzymaną przez ochronę, bo jest ograniczenie liczby osób, to jest dopiero przyspieszenie.

wygodniej

niestety, wszystkim jest teraz niewygodnie i całkiem niewygodnie jest stać w kolejce przed sklepem. Nie trzeba wiele aby nieco tą sytuację
  • Odpowiedz
@eloar: oczywiście, że z listą i ja się rozdzielam. Ciężko mi odpowiadać za innych. Poza tym w wielu sklepach, w tym dużych sieciowych supermarketach, nie ma żadnych kolejek, więc nikt nie czeka.
  • Odpowiedz
@eloar: o Cie c--j xD po co chodzisz do sklepu w takim razie, zamów przez neta i dziękuję. Was to już całkiem porypało z tymi ograniczeniami, po to idę do sklepu by kupić to co niezbędne plus to na co akurat mam ochotę i jest na półce. Co z tego, że przejrzę 10 gazetek jak większość promocji to promocje widmo że wchodzę do sklepu i produktów nie ma. Po a
  • Odpowiedz
@eloar: wczoraj o 1 pojechałem specjalnie do makro z żoną i zrobiliśmy zakupu za 1500 zł na tydzień czasu (6 osób). Mieliśmy listę zakupów podzieloną na działy, a i tak spędziliśmy w sklepie 1,5 godziny nie czekając w ogóle w kolejce. Nie wyobrażam sobie robić takich zakupów samemu.
  • Odpowiedz
Ja pierdzielę, na wuj ludzie idą do sklepu parami? Takie kurna nierozłączki, że muszą na siłę ludziom utrudniać zrobienie podstawowych zakupów?


@eloar: ale w czym problem, to że poczekasz trochę dłużej na zewnątrz? W sklepie po skończonych zakupach i tak masz kolejkę, więc zamiast czekać za 6 osobami z wózkami, to masz 6osób ale 3 wózki, dwie osoby szybciej pakują niż jedna, a jak wyjdą parą ze sklepu to wchodzą
  • Odpowiedz
@felixa: Najlepiej jest byc durniem i nie potrafic pomyslec jak mozna by tu wszystkim ulatwic w tym trudnym okresie. Widzicie tylko czubek wlasnego nosa a innych macie w dupie. Ten sam poziom co wyborcy PIS ktorzy na nich glosuja bo dostaja 500+. Miernoty intelektualne.
  • Odpowiedz
@mrzonek: rozumiem, tylko do tego nie potrzeba wchodzić do sklepu.

@DOgi: wyruszam po zakupy tylko raz w tygodniu, wczoraj zrezygnowałem, zrobiłem dziś rano. nie natrafiłem na żaden sklep dużej sieci, gdzie nie było kolejek. Choć dziś siostra robiła zakupy bez kolejki około 9:00, gdzie wczoraj w nocy była masa ludzi. Kwestia też szczęścia.

@felixa: robisz właśnie to samo, tylko czujesz się usprawiedliwiona, bo ja "pierdzielę innym
  • Odpowiedz
@eloar: jeździmy do sklepu raz na 1,5 tyg średnio, robiąc zakupy na 5 osób. Trzeba to podzielić bo jedna osoba sobie nie poradzi. Poza tym ochroniarze w chuju mają, że przyszedłeś z kimś, wpuszczą jedną osobę z "pary" a druga i tak będzie czekać aż będzie miejsce.
Robię nawet listę zakupów według tego jak produkty leżą w sklepie więc nie chodzę po sklepie 3 razy w jedno miejsce, naprawdę uważam,
  • Odpowiedz
Poza tym ochroniarze w chuju mają, że przyszedłeś z kimś, wpuszczą jedną osobę z "pary" a druga i tak będzie czekać aż będzie miejsce.

@arteria: i o tym wielokrotnie wspominałem. Tymczasem mógłby wejść inny klient robiący zakupy dla innego domu, próbujący zaspokoić potrzeby jego rodziny.
  • Odpowiedz
@eloar: To widocznie niektóre sklepy pilnują a inne mają wywalone. Raz widziałam w biedrze jak jakaś pani ~65 lat ominęła całą kolejkę, podeszła do ochroniarza i spytała czy ona może wejść BO ONA TYLKO TUTAJ BLIZIUTKO kwiatki sobie powybiera. I ją wpuścił, bez kolejki, bez koszyka ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Katydid to, że stara rapszla tak zrobiła, nie znaczy że ty też musisz starą rapszlą
  • Odpowiedz