Wpis z mikrobloga

Dzisiaj obejrzałem wywiad z Bartosiakiem, był wrzucony na wykop
https://www.youtube.com/watch?v=mEUbYHFdKMs dostał trochę plusów, ale znając wykopków to mało kto obejrzał całość.

Wiele osób zobaczy kilkadziesiąt minut gadania, gdzie nie ma zmieniających się obrazków to odpuści oglądanie.
Pan Bartosiak ma dużociekawych spostrzeżeń ale na jedno stwierdzenie chciałem zwrócić uwagę, wiele osób tego nie zauważa, lub nie chce zauważyć a Pan Bartosiak trafia w sedno.
Dla tych którzy nie obejrzeli z braku czasu lub nie lubią Pana Bartosiaka polecam poświęcić 2 minuty od 25:15, sami wyciągnijcie wnioski...

Ps. sam skończyłem prawo i uważam, że nie jest to trudny kierunek, i samo skończenie tych studiów to nic nadzwyczajnego, a śmiech mnie brał kiedyś jak słyszałem w pociągu Grażyne, co opowiadała koleżance jak to córka jest na prawie i na studiach prawie nie śpi bo tak intensywnie się uczy, a jest takie sito że tylko wybitne jednostki uzyskują dyplom magistra prawa.

#racjonalizm #polibuda #bartosiak #prawo #koronawirus #europa #gospodarka #matematyka #informatyka #youtube #instagram #usa # studia #ameryka #zachod #chiny
  • 3
@yytulp:
Heh, ja go od wczoraj słuchałem 4 razy :)
Gdy porównuję Irlandię w której żyję od kilkunastu lat i Polskę - to wygląda mi na to, że Polska może wyjść z tego z dużo lepszą oceną "na koniec roku" niż Irlandia. Ciśnijcie na Międzymorze - w sensie współpracy.
@yytulp: Grażyna może opowiadać, to nie o nią chodzi. Bartosiak ma częsty u średniej wyższej warstwy humanistów kompleks inżyniera. Prawda jest taka, ze możemy kształcić ich miliony, ale jeszcze w moich rocznikach ( na rynek 6 lat temu) wielu chłopaków po mechatronikach czy innych cięższych kierunkach szło pracować za psi grosz, a ci którzy nie klepią teraz gownokodu w centrach usług dalej zarabiają psi pieniądz i żyją złe.,Sami inzynierowie kraju nie