Wpis z mikrobloga

-Jesteś super piękna!
-Jesteś super niski...

Takim oto tekstem dziewczyna przywitała swojego "chłopaka" z którym była w "związku na odległość" przez 2 lata. (Dlaczego wziąłem w cudzysłów możecie się domyśleć)

Tak jak uderzając młoteczkiem w odpowiednie miejsce w kolano, następuje odruchowy (niezależny od woli) wyprost kolana,
tak u kobiet występuje podświadome uczucie zniesmaczenia na widok niskiego mężczyzny.

Akcie właściwa - 05:10
Przez 2 lata budował z nią relację i pokazywał swój ciekawy charakter. Niestety biologia jest nie po jego stronie.

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #codziennyblackpill #zwiazki #podrywajzwykopem #wzrost #incel #bluepill #manlet #logikarozowychpaskow #rozowepaski
B.....W - -Jesteś super piękna!
-Jesteś super niski...

Takim oto tekstem dziewczy...
  • 88
@Blackpill_RAW: jprdl ale to jest przykre, aż ciężko się ogląda. Nie wiem może serio mam jakieś skrzywienie ale jak już ktoś mi się podoba to wzrost jest najmniej istotną rzeczą? Albo to przez fakt że bujam się w dwie strony, miałam kiedyś o głowę niższą dziewczynę i było jak najbardziej ok. Wiem że moja opinia nie reprezentuje postawy większości ""kobiet"" i jeszcze pewnie zostanę zjechana za psucie blackpillowej statystyki, ale no
@Blackpill_RAW: @pijekubusplay: @fladrabiznesu: @Anoniemamowy: @OddajButa123: @Meybah: @RadomMiastoCebuli:
Wiecie, najciekawsze w tym wszystkim jest to, że gdyby się nie spotkali to jak długo by jeszcze ze sobą pisali? Tzn przepraszam, źle sie wyraziłem, jak długo trwał by ich "związek"? 3 lata? 4?
W ogóle to #!$%@? pokolenie, wszędzie instagram, wszędzie kamera... wszystko na pokaz... ok nagrał, jakby coś z tego wyszło to fajna pamiątka, ale.... ten
@Blackpill_RAW: Ten filmik to świetny dowód w argumentach przeciw bluepillom. Pisali ze sobą 2 lata, co sprawia że faktycznie spasowali ze sobą tym mitycznym charakterem, wystarczyło jednak jedno spotkanie by cała ta "bogata osobowość" znaczyła tyle, co zeszłoroczny śnieg. Wygląd>charakter. Dziwne natomiast że przez dwa lata nie skapnęła się, wybitnie ogarnięta też nie jest.
@sajmen: Przecież przez te 2 lata ona bankowo miała kilku chłopaków i seks z nimi lub intymne kontakty. Chociaż nie wiem czy pada w filmiku ile ma lat bo oglądałem od 5:10 jak OP napisał i wylączylem po minucie xd
#!$%@? jest on, bo sobie bóg wie co wyobrażał przez te 2 lata zamiast się spotkać po 2 dniach pisania jak normalni ludzie. Nie #!$%@? przy normalnej dziewczynie też by to
Nigdy nie miałam faceta, bo żaden którego lubiłam mnie nie chciał xd Poza jednym, ale zorientowałam się że musiałabym być jego prywatnym psychologiem. Tylko jeden z nich był rzeczywiście wyraźniej wyższy ode mnie, ale koniec końców okazał się największym idiotą


@nocozrobisznicniezrobisz: Czy tych których lubiłaś byli wyżsi od ciebie, równi czy niżsi? Ile masz wzrostu?
Idiotą pod względem? Żeby zaliczyć laskę wystarczy być przystojnym a nie Einsteinem ;)
Dopiero teraz obejrzałem do końca, że zerwała z nim relacje od razu po spotkaniu. Widać doskonale ten moment jak go skreśla z automatu na samym początku, nawet nie chce się za ręce potrzymać, a jej mina mówi tylko ile jeszcze. Swoją drogą jak można się tak poniżyć wrzucając dodatkowo coś takiego na YouTube?


@fladrabiznesu: może to jakieś chińskie ustawki są nie wierze w #!$%@? tych ludzi. Skreślony był już na samym
Brandzlujecie się do tego jak typowe przegrywy, a to jest taki fake, że masakra. Od razu widać po ich zachowaniu, że wyreżyserowane "I can still grow my mom said!" XD Kto w ogóle nagrywa (jeszcze z trzecią osobą, jawnie) pierwsze spotkanie z laską z neta? Jeszcze to tragiczne śpiewanie XD Gdyby to była prawda, sama bym uciekła szybko z takiej "randki", przecież to jest takie pajacowanie, że hej.
W dodatku #!$%@? na staracie wskoczył na nią jak jakaś żaba.


@Anoniemamowy: xD Dokładnie, kurde no wyobraź sobie że badboy tak skacze czy normalny, zdrowy facet... Już jego mowa ciala zdradza że to jakiś creep wyposzczony czyli nice, needy guy czyli słaby koleś. A słabość u faceta budzi u lasek odruch wymiotny, obrzydzenie, oraz wycofanie popędu seksualnego. Nie ma pociągu seksualnego = nie ma kolejnej randki. Proste jak drut.