Wpis z mikrobloga

-Jesteś super piękna!
-Jesteś super niski...

Takim oto tekstem dziewczyna przywitała swojego "chłopaka" z którym była w "związku na odległość" przez 2 lata. (Dlaczego wziąłem w cudzysłów możecie się domyśleć)

Tak jak uderzając młoteczkiem w odpowiednie miejsce w kolano, następuje odruchowy (niezależny od woli) wyprost kolana,
tak u kobiet występuje podświadome uczucie zniesmaczenia na widok niskiego mężczyzny.

Akcie właściwa - 05:10
Przez 2 lata budował z nią relację i pokazywał swój ciekawy charakter. Niestety biologia jest nie po jego stronie.

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #codziennyblackpill #zwiazki #podrywajzwykopem #wzrost #incel #bluepill #manlet #logikarozowychpaskow #rozowepaski
B.....W - -Jesteś super piękna!
-Jesteś super niski...

Takim oto tekstem dziewczy...
  • 88
  • Odpowiedz
Przez 2 lata budował z nią relację i pokazywał swój ciekawy charakter. Niestety biologia jest nie po jego stronie.


@Blackpill_RAW: Nie, przez 2 lata sie łudził że nie wyjdzie na jaw że na żywo wygląda słabo xd Jak wczoraj jedna różowa napisała 90% wygląd, 10% charakter. Biologia jest nieubłagana, po prostu takie jest prawo życia, tak skonstruowany jest świat.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Dopiero teraz obejrzałem do końca, że zerwała z nim relacje od razu po spotkaniu. Widać doskonale ten moment jak go skreśla z automatu na samym początku, nawet nie chce się za ręce potrzymać, a jej mina mówi tylko ile jeszcze. Swoją drogą jak można się tak poniżyć wrzucając dodatkowo coś takiego na YouTube?
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW

I przez 2 lata go nie spytała czy nie zauważyła ile ma wzrostu? Po zdjęciu widać, ze ktoś niski. Z resztą Azjaci nie sa raczej wysocy.

Ona też nie jest ładna, więc powinna się cieszyć, że ktoś ją chce
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Tak w ogole to faktem ze to nagrywal mogl ja troche tez speszyc. W ogole to nie tak, lochy trzeba caly czas umiejetnie manipulowac, a jego mowa ciala sugeruje typowego #!$%@?, ona sobie to zwizualizowala w glowie tak ze podbiegnie a jej 2m chad ja przytuli i podniesie, a potem stanie na paluszkach i da calusa. Typowy obrazek
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Zainteresowałem się Eliotem ostatnio. I on de facto mógł się podobać z wyglądu.Z wyglądu OK. Szczękę to miał elegancką, dobrze ubrany, hajs się zgadzał. Tylko to #!$%@? w głowie, z powodu pewnie niskiej samooceny tak jak ja i większość wykopków.
  • Odpowiedz