Wpis z mikrobloga

Przed chwilą wpadł na główną mój link z panią która się skompromitowała ucząc dzieci matematyki. Ale teraz pomyślałem że bardzo mi szkoda tych czterech nauczycielek. Prawdopodobnie były wzięte niemal z ulicy, bez minimum przygotowania do występowania przed kamerą, prawdopodobnie z jakimś z dupy scenariuszem pisanym zupełnie na kolanie. Nie dziwi mnie absolutnie że te Panie mogły się najzwyczajniej zestresować przed kamerą - to się jak najbardziej zdarza - i to nawet profesjonalistom. W stresie robi się najdurniejsze rzeczy - możesz nawet pomylić średnicę z obwodem. Ale w takim wypadku, gdy program nie leci na żywo to po prostu robi się dubel i wszystko jest potem cacy.

No ale do #!$%@? nędzy, przecież tam jest jakiś realizator/producent/reżyser/wydawca. Kto to do #!$%@? wypuścił i pozwolił na to aby te kobiety teraz były pośmiewiskiem całej Polski?! Te kobiety muszą teraz przeżywać prawdziwy koszmar. Niczemu w zasadzie niewinne osoby przeżywają internetowy lincz.

Sam się trochę do tego przyczyniłem i prawdę mówiąc zacząłem czuć się z tym źle - pocieszam się tym, że gdyby nie ja, to na pewno ktoś by za chwilę i tak to wrzucił bo link hula po internecie jak szatan.

#koronawirus #polska #tvpis #bekazpisu
peetee - Przed chwilą wpadł na główną mój link z panią która się skompromitowała uczą...

źródło: comment_15856951205kj1lXRHjOVYxybhTtTTpw.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
przecież mogły się na to nie zgadzać, nikt ich do tego nie zmuszał


@swagerstom: no jasne, jesteś przeciętną nauczycielką z pcimia i nagle dostajesz okazję wystąpienia w publicznej telewizji. Na pewno byłyby osoby które by się na to nie zgodziły bo znają swoje słabości, ale zupełnie nie widzę powodu dla którego ktoś miałby się na to nie zgodzić - bo to przecież w zasadzie życiowa szansa - zwłaszcza że pewnie pensja
  • Odpowiedz
@peetee: też o tym pomyślałem, może to na żywo jeszcze... no akurat liczby parzyste to coś bardzo złego zaszło w głowach nauczycielki - ta pani od obwodu jeszcze ujdzie, literówki w learning nawet nie warto wypominać... no ale teraz pani nie umie mnożyć :). Fakt jednak, że trema może je zżerać.

Dlatego powinni zatrudnić Łukasza Stanisławowskiego.
  • Odpowiedz
@peetee: nie mam, bo to nie moja działka, ale przecież nikt tych nauczycielek nie szantażował i nie zastraszał żeby to prowadziły. Może i źle się dzieje z epidemią, ale w takie coś to nie uwierzę.
  • Odpowiedz
@peetee: mnie też się zrobiło żal, szkoda babek. Ja to rozumiem bo w stresie mówie i robie zupełnie niemożliwe rzeczy i robię błędy jakich bym się nie dopuściła gdybym nie była tak zestresowana.
  • Odpowiedz
nie mam, bo to nie moja działka


@swagerstom: no więc działa to tak, że jeśli następuje błąd to jest cięcie i powtarzamy ujęcie :). Nawet zupełnie amatorskie kanały na YT tak robią i to jest naturalne.

Myślisz że wypuściliby Breaking Bad w takiej formie jak na filmie który załączyłem? Przecież aktorzy się mylą przed kamerą non stop, a są profesjonalistami.
peetee - > nie mam, bo to nie moja działka

@swagerstom: no więc działa to tak, że ...
  • Odpowiedz
@peetee: czekaj czekaj, to mówisz, że te dwie bidulki z ulicy poszły do tej samej publicznej telewizji, która szkalowała i pluła na nauczycieli w czasie ich strajku?
To na pewno nie są jakieś randomy z ulicy, a ktoś po znajomości, i ten cały burdel wygląda na ogarnięty na szybko, pewnie po to, by kasa płynęła
  • Odpowiedz
czekaj czekaj, to mówisz, że te dwie bidulki z ulicy poszły do tej samej publicznej telewizji, która szkalowała i pluła na nauczycieli w czasie ich strajku?


@Patronus-Weiss: a co to ma w ogóle do rzeczy? Czy to zmienia to że jakiś kretyn to puścił w tv?

To na pewno nie są jakieś randomy z ulicy, a ktoś po znajomości, i ten cały burdel wygląda na ogarnięty na szybko, pewnie po to,
  • Odpowiedz
@peetee: Przepraszam bardzo, ale to taki kolejny pokaz bylejakości jaka trawi politykę w wykonaniu PiSu i widać też telewizji publicznej. Robienie wolnego 12 listopada 2018 r. z podpisem ustawy kilka dni wcześniej to dobry przykład czy dodawanie jakichś wrzutek do zmian ustaw. Po prostu brakuje jakości, a jakość to wskaźnik zaangażowania i pasji. Robiąc te programy każdemu pewnie chodziło tak jak w szkole odwalić 45 minut i cyk kasa na koncie.
  • Odpowiedz
@peetee: Moment moment. Chcesz powiedzieć, że Panie, które są nauczycielkami, czyli mają odpowiednie wykształcenie i doświadczenie nie wiedzą, że zajęcia należy porządnie przygotować? Że właśnie od przygotowania zależy, co się na lekcji wydarzy, a improwizacja ma jedynie stymulować i pokazywać, że nauczyciel wie, o czym mówi i co robi, skoro potrafi reagować na bieżąco?

Może masz pojęcie o działaniu mediów, ale chyba nie o nauczaniu. Nie powinno być zgody na wszystkojedność
  • Odpowiedz
Prawdopodobnie były wzięte niemal z ulicy


@peetee: nikt w tvPis nie jest z ulic. Nikt nie jest przypadkowy. A co najważniejsze nikt nie jest za darmo. Szkoda to co najwyżej marnowanych pieniędzy i poziomu nauczania w pl.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tak jak pan @Patronus-Weiss powiedział: Te intelektualistki to zwykłe partyjne lojalistki. Ten poziom potwierdza to perfekcyjnie.

Ale to dobrze, uczą od początku że w tym kraju nie o wiedzę i kompetencje chodzi a o koneksje i oportunizm xD
  • Odpowiedz
@peetee: Nawet nie wiesz w ilu szkołach w mniejszych miejscowościach czy na prowincji caly proces nauczania wygląda podobnie.
Nauczycielki udają że uczą a same nie ogarniają tematu, uczniowie udają że słuchają, by na koniec roku zostać przepchanym na dwójach z klasy do klasy. Ale oczywiście hurrrr jakby nauczyciele zarabiali więcej to by było durrrr inaczej
  • Odpowiedz
Niczemu w zasadzie niewinne osoby przeżywają internetowy lincz.


@peetee: ja wiem, że się nie nadaję do występów przez kamerą i się nie pcham tam gdzie nie pasuję

a tu co? zaproponowali dodatkowe 1500 brutto?
  • Odpowiedz