Wpis z mikrobloga

Przed chwilą wpadł na główną mój link z panią która się skompromitowała ucząc dzieci matematyki. Ale teraz pomyślałem że bardzo mi szkoda tych czterech nauczycielek. Prawdopodobnie były wzięte niemal z ulicy, bez minimum przygotowania do występowania przed kamerą, prawdopodobnie z jakimś z dupy scenariuszem pisanym zupełnie na kolanie. Nie dziwi mnie absolutnie że te Panie mogły się najzwyczajniej zestresować przed kamerą - to się jak najbardziej zdarza - i to nawet profesjonalistom. W stresie robi się najdurniejsze rzeczy - możesz nawet pomylić średnicę z obwodem. Ale w takim wypadku, gdy program nie leci na żywo to po prostu robi się dubel i wszystko jest potem cacy.

No ale do #!$%@? nędzy, przecież tam jest jakiś realizator/producent/reżyser/wydawca. Kto to do #!$%@? wypuścił i pozwolił na to aby te kobiety teraz były pośmiewiskiem całej Polski?! Te kobiety muszą teraz przeżywać prawdziwy koszmar. Niczemu w zasadzie niewinne osoby przeżywają internetowy lincz.

Sam się trochę do tego przyczyniłem i prawdę mówiąc zacząłem czuć się z tym źle - pocieszam się tym, że gdyby nie ja, to na pewno ktoś by za chwilę i tak to wrzucił bo link hula po internecie jak szatan.

#koronawirus #polska #tvpis #bekazpisu
peetee - Przed chwilą wpadł na główną mój link z panią która się skompromitowała uczą...

źródło: comment_15856951205kj1lXRHjOVYxybhTtTTpw.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
poszły do tej samej publicznej telewizji, która szkalowała i pluła na nauczycieli w czasie ich strajku?


@Patronus-Weiss: myślę, że skutecznie utwardzają przekaz, że nauczycielom nic się nie należy bo nic nie umieją

nie wiem czy takie było założenie, ale tak wyszło
  • Odpowiedz
@peetee: z jednej strony możesz mieć rację ale z drugiej to ja takie #!$%@? nauczycielki miałem na różnych etapach edukacji. Spokojnie 1/3 w ogóle nie nadawała się do nauczania. Traktowanie uczniów jak idiotów, brak wiedzy, mówienie tak flegmatycznie i nieciekawie że aż się chciało rzygać, albo czytanie z kartki/prezentacji. Niektóre moje zajęcia wyglądały tak samo jak te materiały TVP, z których się śmiejemy. Jeżeli panie prowadzące się nie czują to
  • Odpowiedz
@peetee: dobrze że Ty wrzuciłeś, większośc ludzi z wypoku nie posiada wyobraźni i empatii, mogło być różnie z tymi Paniami, nawet jeśli popełniły błąd z niewiedzy to nie zasługują na internetowy lincz. Ludzie popełniają samobójstwa poprzez czytanie negatywnych komentarzy o sobie. Przecież one nie chciały źle. Ja kiedyś za dzieciaka śpiewałem w chórze i mielismy występ w tvp2 na WOŚPie i na wizji się zesrałem ale na szczęście miałem czarne
  • Odpowiedz
@peetee: co nie zmienia faktu że każdy normalny człowiek z przyłożonym naganem do skroni wie że 11+4 to jest #!$%@? 15 a nie 16 xD
To nie są ludzie z ulicy a koleżanka/rodzina kogoś ważnego z tv i one zgarniają za to grube siano.
  • Odpowiedz
  • 0
@Student_AWAS czytam na youtubie i tutaj w komentarzach, że niektórzy nie zrozumieli o co chodzi w parzystych, w tym materiale, które te kobiety prezentowaly. Chętnie wytłumaczę co miały na myśli, bo akurat to bardzo proste. :)
  • Odpowiedz
@peetee Obejrzałem to z potęgowaniem i powiem Ci stary, że to zwykły czeski błąd... Babka sama na początku mówi o minusie i po prostu dalej o nim zapomniała, mogło się zdarzyć w stresie, tak jak mówisz.
  • Odpowiedz
@peetee program nie był na żywo więc widz widzi to co chciał pokazać reżyser, widocznie chcieli pokazać nauczycieli debili i cyk propaganda, już nie dostaną żadnych podwyżek bo janusz śom wi lepi co to średnio

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peetee:
Przecież to jest norma, jak po polonistyce potrafią wyjść osoby popełniające błędy ortograficzne i gramatyczne. Tuż po dyplomie, ja parę takich osób spotkałem i już w nic nie wierzę...
  • Odpowiedz
@peetee: @Patronus-Weiss: dlaczego w ogóle zakładamy, że to są nauczycielki? rozumiem czynnik stresu przed kamerą, ale nawet nauczycielka 1-3 nie myliłaby średnicy koła z obwodem - więc moim zdaniem to nie są żadne czynne nauczycielki, tylko jakieś wierne pracownice oświatowe, należące do drużyny pis - nie ma co ich żałować.
  • Odpowiedz
Moment moment. Chcesz powiedzieć, że Panie, które są nauczycielkami, czyli mają odpowiednie wykształcenie i doświadczenie nie wiedzą, że zajęcia należy porządnie przygotować?


@Racjonalnie-do-przodu: tak tak, bo na pewno pani nauczycielka w momencie gdy zobaczy jaka się maniana #!$%@? to powiedzą, STOP HALO, TO TRZEBA PRZEMYŚLEĆ! Przekładamy produkcje na za dwa tygodnie xD no na pewno. Z resztą jestem w stanie sobie wyobrazić że mogło tak dokładnie być: pierwsze 5 nauczycielek powiedziało że nie będzie takiego cyrku odwalać, więc wzięli te najsłabsze psychicznie.

Widać że te kobiety są kompletnie z dupy, skąd miały wiedzieć na co się
  • Odpowiedz