Wpis z mikrobloga

Przed chwilą wpadł na główną mój link z panią która się skompromitowała ucząc dzieci matematyki. Ale teraz pomyślałem że bardzo mi szkoda tych czterech nauczycielek. Prawdopodobnie były wzięte niemal z ulicy, bez minimum przygotowania do występowania przed kamerą, prawdopodobnie z jakimś z dupy scenariuszem pisanym zupełnie na kolanie. Nie dziwi mnie absolutnie że te Panie mogły się najzwyczajniej zestresować przed kamerą - to się jak najbardziej zdarza - i to nawet profesjonalistom. W stresie robi się najdurniejsze rzeczy - możesz nawet pomylić średnicę z obwodem. Ale w takim wypadku, gdy program nie leci na żywo to po prostu robi się dubel i wszystko jest potem cacy.

No ale do #!$%@? nędzy, przecież tam jest jakiś realizator/producent/reżyser/wydawca. Kto to do #!$%@? wypuścił i pozwolił na to aby te kobiety teraz były pośmiewiskiem całej Polski?! Te kobiety muszą teraz przeżywać prawdziwy koszmar. Niczemu w zasadzie niewinne osoby przeżywają internetowy lincz.

Sam się trochę do tego przyczyniłem i prawdę mówiąc zacząłem czuć się z tym źle - pocieszam się tym, że gdyby nie ja, to na pewno ktoś by za chwilę i tak to wrzucił bo link hula po internecie jak szatan.

#koronawirus #polska #tvpis #bekazpisu
peetee - Przed chwilą wpadł na główną mój link z panią która się skompromitowała uczą...

źródło: comment_15856951205kj1lXRHjOVYxybhTtTTpw.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja wiem, że się nie nadaję do występów przez kamerą i się nie pcham tam gdzie nie pasuję


@Arachnofob: a co jeśli one po prostu nie wiedziały że się nie nadają? Mało kto w sumie ma jakiekolwiek doświadczenie z kamerą aby to wiedzieć. Jest dużo takich osób którym się wydaje że to łatwe i potem wychodzi tak jak wychodzi.

Mogło być dokładnie tak jak mowisz - latwe 1500 wpadnie i pora na
  • Odpowiedz
a mi ich nie szkoda, bo to na pewno znajome królika.


@brednyk: a ty siedzisz na wykopie więc na pewno jesteś turbokretynem ( ͡° ͜ʖ ͡°) chciałbyś żeby Ciebie też tak z góry szufladkowali? Mnie nic tak nie #!$%@? jak szufladkowanie.
  • Odpowiedz
no jasne, jesteś przeciętną nauczycielką z pcimia i nagle dostajesz okazję wystąpienia w publicznej telewizji.


@peetee: W kwestii nauczycielki to było nie mieć parcia na szkło a w kwestii TVP to nie żydzić grosza i brać kogoś kto z Pcimia nie jest.
  • Odpowiedz
@peetee: Sorry ale to są podstawy matematyki. Natomiast jeśli ktoś godzi się występować w #!$%@? to niech się liczy z tym, że będzie po nim jechane. Choć one to z liczeniem mają właśnie problem... ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@peetee: wszystko spoko, mi też ich szkoda, ALE...

... przez taki zabieg PiS chyba chce zdyskredytować nauczycieli na zasadzie: "Widzicie co robią? Dlatego zarabiają tak mało".

Jasne, że mogli to wyciąć - jasne, że mogli na to zwrócić uwagę. Panie "nauczycielki" z TVPiS po prostu padły ofiarą aparatu
  • Odpowiedz
pocieszam się tym, że gdyby nie ja, to na pewno ktoś by za chwilę i tak to wrzucił bo link hula po internecie jak szatan.


@peetee: spoko Mirku... To weźmy inne panie i przeżyjmy to jeszcze raz. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
defoxe - > pocieszam się tym, że gdyby nie ja, to na pewno ktoś by za chwilę i tak to...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@peetee: te panie niczym Chrystus umrą za grzechy wszystkich nauczycieli. NaBierze rozgłosu archetyp #!$%@? nauczyciela który nie wie o czym mówi i #!$%@? jakieś kocopoły a wymaga Bóg wie czego.nie wierzę że przed zapisaniem pliku na pulpicie nie pokazano im tego i nie zapytano czy jest okej, na pewno miały możliwość przeglądu tych plików które zostały nagrane i wprowadzenie jakiejś modyfikacji, zatrzymania tego przed publikacją.poza tym pamiętajmy że nie mówimy
  • Odpowiedz
Te kobiety muszą teraz przeżywać prawdziwy koszmar. Niczemu w zasadzie niewinne osoby przeżywają internetowy lincz.


@peetee: Jeśli nie potrafisz nie pchaj się na afisz...... Smutne ale prawdziwe. (,)
  • Odpowiedz