Wpis z mikrobloga

Przed chwilą wpadł na główną mój link z panią która się skompromitowała ucząc dzieci matematyki. Ale teraz pomyślałem że bardzo mi szkoda tych czterech nauczycielek. Prawdopodobnie były wzięte niemal z ulicy, bez minimum przygotowania do występowania przed kamerą, prawdopodobnie z jakimś z dupy scenariuszem pisanym zupełnie na kolanie. Nie dziwi mnie absolutnie że te Panie mogły się najzwyczajniej zestresować przed kamerą - to się jak najbardziej zdarza - i to nawet profesjonalistom. W stresie robi się najdurniejsze rzeczy - możesz nawet pomylić średnicę z obwodem. Ale w takim wypadku, gdy program nie leci na żywo to po prostu robi się dubel i wszystko jest potem cacy.

No ale do #!$%@? nędzy, przecież tam jest jakiś realizator/producent/reżyser/wydawca. Kto to do #!$%@? wypuścił i pozwolił na to aby te kobiety teraz były pośmiewiskiem całej Polski?! Te kobiety muszą teraz przeżywać prawdziwy koszmar. Niczemu w zasadzie niewinne osoby przeżywają internetowy lincz.

Sam się trochę do tego przyczyniłem i prawdę mówiąc zacząłem czuć się z tym źle - pocieszam się tym, że gdyby nie ja, to na pewno ktoś by za chwilę i tak to wrzucił bo link hula po internecie jak szatan.

#koronawirus #polska #tvpis #bekazpisu
peetee - Przed chwilą wpadł na główną mój link z panią która się skompromitowała uczą...

źródło: comment_15856951205kj1lXRHjOVYxybhTtTTpw.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@peetee:

tak tak, bo na pewno pani nauczycielka w momencie gdy zobaczy jaka się maniana #!$%@? to powiedzą, STOP HALO, TO TRZEBA PRZEMYŚLEĆ! Przekładamy produkcje na za dwa tygodnie xD no na pewno. Z resztą jestem w stanie sobie wyobrazić że mogło tak dokładnie być: pierwsze 5 nauczycielek powiedziało że nie będzie takiego cyrku odwalać, więc wzięli te najsłabsze psychicznie.


Czyli tak jak myślałem: wystarczy odrobina honoru, a Ty usprawiedliwiasz jego brak brakiem świadomości, czym ten honor w ogóle jest. Wiem, że to nie do mnie,
  • Odpowiedz
To znaczy, że nie mają pojęcia o własnych umiejętnościach, o własnym zawodzie, życiu


@Racjonalnie-do-przodu: cały czas pomijasz to że bardzo mały procent społeczeństwa się nadaje przed kamerę i równie mało osób o tym wie (czego jesteś w zasadzie najlepszym przykładem).

Jestem przekonany na 100% że jakbyś nagrał siebie mówiącego na temat w ktorym czujesz się być ekspertem, to by się okazało że pierwsze nagranie jest tragiczne, do niczego się nie nadaje i trzeba to
  • Odpowiedz
@peetee: cały czas pomijasz to że bardzo mały procent społeczeństwa się nadaje przed tablicę i równie mało osób o tym wie (czego jesteś w zasadzie najlepszym przykładem).

Jestem przekonany na 100% że jakbyś spróbował nauczać na temat w ktorym czujesz się być ekspertem, to by się okazało że pierwsze zajęcia są tragiczne, niczego nie nauczyły i trzeba to powtórzyć.

Czy to oznaczałoby ze jesteś głupi? Nie, to znaczy że nie
  • Odpowiedz
moim zdaniem to nie są żadne czynne nauczycielki, tylko jakieś wierne pracownice oświatowe


@advert:

Na niektórych oddcinkach pojawia się na początku plansza z imieniem, nazwiskiem, i szkołą, z której jest nauczyciel.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peetee: wzieliby faceta, to by problemów nie było. Kobiety nawet wykształcone matematycznie mają problemy z liczeniem. Dobrze pamiętam nsuczycielki matematyki i ich częste błędy oraz faceta na studiach, który #!$%@?ł równania jak kalkulator.
  • Odpowiedz
@peetee: To wszystko po to, żeby napuścić społeczeństwo na "kaste" nauczycieli. Nakręcanie wojny polsko-polskiej i utrwalanie w społeczeństwie stereotypu nauczyciela-idioty. Przebiegła propaganda, nie powiem...
  • Odpowiedz
@peetee: ta kobiety przechodzą horror, tak wyglądała cała moja edukacja, takie grażyny uczyły mnie na zmianę polskiego matematyki i biologii a potem lament bo źli uczniowie bo nie znajo klucza. Nie żal mi głupoty, do zamiatania podłogi a nie nauki
  • Odpowiedz