Wpis z mikrobloga

#koronawirus - zamówiłem internetowo towar w jednym z większych sklepów budowlanych, pojechałem samochodem go odebrać, przed wejściem założyłem dobrej jakości maskę (tak z 1/3 - 1/4 osób miało maski bądź rękawiczki), ręce zdezynfekowane również oficjalnie przy wejściu. Czekam na odbiór, nieświadomie zrobiłem pół kroku dalej, a tam jakiś pracownik frustrat bez maski gada sobie z panią z obsługi do której czekam w kolejce i on sra się do mnie, żeby odejść dalej (w sensie odstęp) xD a byłem chyba z 4-5 metrów od niego, a zbliżyłem się może o jakieś pół metra. Nie robiłem dymu, zrobiłem ten pół kroczek do tyłu i się nie odzywałem. Zaraz przechodzi jakaś Pani, która chce wziąć wózek i do niej też się sra :D Po czym on sam obok nas przechodzi :D i tak pewnie cały dzień sra się do ludzi pewnie z kilkaset razy xD Coraz więcej widzę takich sfrustrowanych osób-pracowników. Jakbym się miał kłócić, to mógłbym do niego -że jak tak na poważnie do tego podchodzi, to on mnie (nas wszystkich) zarazi, a nie ja jego.
#europa #polska #zdrowie #wirus #2019ncov #covid19 #chiny #epidemia #pandemia #choroby #smierc #zycie #przemyslenia #logikaniebieskichpaskow #oswiadczenie #janusze #pracbaza #truestory
  • 2