Wpis z mikrobloga

@Morus123: Hardkor, ale wiesz, że on dostał pieniądze tylko za jedną przesyłkę. Albo nie dostał wcale, bo od roku sprzedawca nie otrzymuje wpłat za wysyłkę SMART tylko darmową paczkę. Tak działa allegro - jak ktoś kupi u mnie dwie rzeczy, to wysyłka wyświetla się pod jeno zamówienie i dostaje jeden kod smart.
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: to było chwilę po wprowadzeniu SMART i wtedy dostawali pełną kwotę. Pytałem o to allegro nawet

Panie X, Sprzedający dostaje zwrot należności zgodnie z tym jaki ustalił cennik. Jeżeli finalnie miałby Pan opłacić 2 przesyłki, to taka kwota została zrekompensowana Sprzedającemu.
  • Odpowiedz
@quercy wołaj jak to się rozwinie xD Januszex widzę że próbuje brzmieć groźne i mądrze. Czyli istnieją tylko pozytywne komentarze albo brak komentarza? Wolne żarty xDdddd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@quercy: Jeżeli wystawiłeś go z dupy to mam nadzieję że będziesz bulił kasę. #!$%@?ć debili którzy myślą że są panami i władcami Allegro mogąc bezkarnie wystawiać komentarze kłamiące o transakcjach.
  • Odpowiedz
@Morus123: takie sytuacje należy zgłaszać do Allegro, musiałby zwrócić pieniądze za 1 paczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Inna sprawa, że treść odpowiedzi ()
Jak mnie tacy sprzedawcy wk...denerwują, później wszyscy cierpimy bo opinia o sprzedawcach na allegro jest jaka jest.
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: mimo wszystko Janusz ma ustawioną wysyłkę jednej sztuki w paczce, żeby nabijać sobie siano za wysyłki. To jest od lat rak allegro. Kupujesz #!$%@? nakrętkę 1cmx1cm i za list polecony 18 zł. Cena wyciągnięta z dupy. Możesz sobie wpisać i miliard pesos. Już dawno allegro powinno dogadać się z pocztą i wprowadzić legalny cennik, żeby ukrucić to pajacowanie.
  • Odpowiedz
@quercy: Jesteś z Warszawy? Bo jeśli nie, to ewidentnie nie wiedzą o czym piszą. Zgodnie z art. 27 k.p.c. powództwo wytacza się przed sąd pierwszej instancji, w którego okręgu pozwany ma miejsce zamieszkania.
  • Odpowiedz