Wpis z mikrobloga

@quercy: ej dostałam kiedyś bardzo podobnego maila + wyśmianie, że jestem gruba, skoro sukienka na mnie źle leży XD Długo się razem bawiliśmy, straszyli pozwami i nawet mnie zgłosili na allegro, a allegro po przyjrzeniu się sprawie stwierdziło, że na aukcji oferują co innego niż faktycznie sprzedają XD I zabrali mu super sprzedawcę i musiał pozmieniać zdjęcia na real foto.
Czy to partymoda?
  • Odpowiedz
@quercy: prawda jest taka, ze sie obsrales jak nawet nie chcesz podac nazwy firmy. Takze nie zgrywaj kozaka ze bedziesz krecil malysza bo gowno zrobisz i na koniec pewnie jeszcze usuniesz ten komentarz.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quercy: raz w życiu wystawiłem negatywa na allegro, kupiłem trymetr za 15 ziko i nie działał
na drugi dzień telefon, nawet nie dali mi dojść do słowa tylko od razu zaproponowali, ze zwrócą mi pieniądze i jeszcze wyślą mi upominek. Takie coś szanuję( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tym upominkiem bylo 2kg soli himalajskiej, 1kg pestek dyni i kilka kg różnego rodzaju orzechów więc nawet spoko XDD
  • Odpowiedz
@quercy: Jeśli nie napises jakichś krzywdzących głupot, a towar nie był zgodny z umową, lub sposób dostawy czy sposób kontaktu ci nie odpowiadał to masz prawo to opisać. Koles może ci wysłać pozew, ale raczej narazi się przez to tylko na koszty i na śmieszność.

Jednak nie znamy dokładnych okoliczności sprawy, dlatego zależnie od tego co napisałeś, różnie może sytuacja się przedstawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz