Wpis z mikrobloga

@quercy: temu januszowi to powinni z tysiąc takich negatywów wystawić i zablokować konta na wszystkich serwisach akucyjnych. Oby jego pseudofirma upadła
  • Odpowiedz
@quercy: #!$%@? mam w te negatywy od robaków. Na allegro mam konto z 40% pozytywów bo debile nie potrafią czytać i produkty handmade robię na zamówienie z terminem 2tyg, a ci idioci myślą, że czas dostawy to czas produkcji xD

ludzie i tak dalej kupują
  • Odpowiedz
@quercy: nie dalej jak jakies 2 tygodnie temu wystawilem negatywa kolesiowi, który handluje chińskim badziewiem i z automatu dostałem "OSTATECZNE PRZEDSĄDOWE WEZWANIE do zaprzestania naruszania dóbr osobistych Firmy dupa123" od Kancelaria Prawna Paragraf i Wspólnicy. Czekam z niecierpliwością na rozwoj wydarzen :)
  • Odpowiedz
@quercy: xddd klasyczna zagrywka janusza, nie złożą żadnego pozwu, mni tak straszyli tysiace razy xD masz prawo do wyrażenia swojej opinii, jeśli oczywiscie jest ona zgodna z prawda
  • Odpowiedz
@quercy stosuj zasadę profesora (Nie pamiętam czy Bralczyk czy inny językoznawca).
Jeśli ktoś zaczyna korespondencję od Witaj, to kasujesz i pozostawiasz bez odpowiedzi.
  • Odpowiedz
Jak ktoś zainteresowany czy dostanę pozew


@quercy: figę z makiem dostaniesz, a nie pozew. Po prostu liczą, że przestraszą większość ludzi i usuną komentarz.
  • Odpowiedz
@quercy: odpowiedź brzmi: nie, nie kręcić. Jeżeli firma jest poważna i będzie chciała bawić się w takie pozwy, bo np. ma dział odpowiedzialny za masowe rozwiązywanie takich spraw (co nie jest rzadkością), to wykorzysta to na Twoją niekorzyść i będziesz ciągany bez sensu w jakiejś gówno znaczącej sytuacji. W zamian uzyskujesz kilka plusów od wykopków, którzy po kilku godzinach o wszystkim zapomną, Ty zostaniesz z tematem do ogarniania. Nawet jak
  • Odpowiedz
@quercy: Nie no, o ile nie nazwałeś w komentarzu firmy złodziejami czy coś, a opisałeś w stylu: "zamówiłem a dostałem b, nie polecam" to mogą Ci skoczyć koło pytonga xD
  • Odpowiedz
@Herubin: mam konto na allegro od 10 lat, of tamtej pory jet to moja bodajże 3 negatywna ocena, a robię srednio raz na tydzień zakupy, więc możesz się sapać dalej.
  • Odpowiedz