Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
Mirki i Mirabelki, od jakiegoś czasu robię zdjęcia dronem Dji Spark. Dodaję tu drugie zdjęcie, poprzednie możecie zobaczyć u mnie na mirko.

Zrobiłam sobie kwalifikacje i próbuję się ciągle rozwijać. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Chciałabym powoli wyjść do ludzi ale nie umiem w #reklama

Będzie mi bardzo miło jeśli skomentujesz lub dasz plusika ()

#fotografia #foto #zdjecia #zdjeciednia #mojezdjecie #chwalesie #atencyjnyrozowypasek #las #natura #podroze #przyroda #ekologia
Pobierz anonimowa - Mirki i Mirabelki, od jakiegoś czasu robię zdjęcia dronem Dji Spark. Doda...
źródło: comment_1584874029FsUO7iPzCtE9hUnAtRYFtJ.jpg
  • 21
@anonimowa jak latasz to Spark nie zbacza trochę z linii prostej? Mam sparka, po kalibracji wszystkich czujników i aparatury ale cały czas mi delikatnie odbija w lewo przy locie na wprost. Nie mogę uzyskać żadnego prostego ujęcia z najazdu do obiektu czy właśnie pionowo w dół bo sam mi "skręca"...
@yeloneck: teoretycznie spark waży niby 300g, dji mavic mini nawet jeszcze mniej
regulacje niby dotykaja dronow od 600g dlatego zapytalem
Wiem tylko tyle, że ta waga w specyfikacji może być podana bez baterii, a policjanci którzy przyjadą wpisać ci mandat mogą nie mieć wagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xadam4: Czasem gdy jest za mało satelit to po prostu lekko dryfuje. Może sprawdź czy nie masz żadnego uszczerbku na śmigłach, nawet drobna rzecz może do tego prowadzić. Zrób jeszcze kalibrację IMU i kompasu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@greenbong: Możesz latać bez uprawnień sportowo bądź rekreacyjnie. To zależy od interpretacji prawa lotniczego, bo gdy wrzucasz swoje zdj na fanpage to już jakby jesteś na oku czy aby na pewno nie prowadzisz innej aktywności niż sportowa/rekreacyjna ;) ale tak dla siebie, jak najbardziej można bez. Mimo wszystko polecam się wybrać na taki kurs, porusza się wiedzę z zakresu prawa lotniczego, meteorologii, sprzętu no i możesz poćwiczyć pod okiem instruktora co