Wpis z mikrobloga

W p0lsce Z na wsi jest sklep spożywczy, na drzwiach jego kartka że prosi o max 2osoby w środku.
Więc czekam. Wchodzi ktoś trzeci mimo że ja czekam, wchodzi ktoś czwarty za kolejną dosłownie sekundę, i jeszcze śmieszki heheszki czy można wejść mimo że prośba o ograniczenie ilości klientów, jest tam teraz pewnie ze 7 osób na 10m2....
A ja wsiadlem w samochód i jadę sobie gdzie indziej. Ten kraj jest stracony bo p0lacy to debile
#koronawirus #oswiadczenie #depresja

Edit- zapomniałem, nikogo w maseczce
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smutny_login miałem wczoraj inną sytuację w kolejce w Biedronce. Wszędzie pisze żeby był odstęp od ludzi ten metr przynajmniej to ludzie obok mnie go utrzymują a przyszedł p0lak robak janusz wąsacz i 20 cm od jakiejś laski za mną stoi. Na miejscu tej laski bym go zrugał ale cóż koło mnie nie stał. Później na dworcu żul do mnie podszedł to też kazałem mu się odsunąć od mnie.
  • Odpowiedz
czekaj, dwie osoby w-----y ci się w kolejkę, a ty zamiast je zrugać to pojechałeś gdzie indziej?


@Krupier: czego oczekujesz od typa z zaba w avatarze?
  • Odpowiedz
@smutny_login: p0lactwem jest ocenianie całego społeczeństwa na podatwie jakichś wsiurow. U mnie w wielu aptekach, piekarniach, bankach, sklepach jest ograniczenie do jednej osoby i wiesz co? Ludzie to przestrzegają. O dziwo znajdziesz też relatywnie dużo osób w masce.
  • Odpowiedz
@smutny_login U mnie max 5 osób do osiedlowego może wejść, jest też 5 koszyków. Jak kasjerka widzi, że na sklepie ich brakuje bo są w użytkowaniu to już po prostu nie wpuszcza i każe czekać ( bez koszyka tym bardziej nie wpuszcza - jeśli jest mniej niż te 5 osób, co jest w sumie głupie bo lepiej wziąć produkty do ręki niż brać koszyk na którym jest masa zarazków )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smutny_login: wracając wczoraj z roboty mijałam taką ładnie ułożoną kolejke, odstępy itd. przed małym sklepikiem. I nagle ona, królowa księżna nietykalna, ominęła wszystkich i jeb do sklepu xd ludzie się darli, nie przejęła się. Mam nadzieję, że sklepikarz ją wywalił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ale ty masz silna psychikę. Lidl na Krakowskiej kilka dni temu, typ się w-------a w kolejkę i się awanturuje. Grzecznie się odwracam i ode do kolejki obok


@murdoc: nie mam silnej psychiki, ale pomiatać sobą też tak łatwo nie dam.
  • Odpowiedz
@smutny_login: w lidlach masz limit osób, dzisiaj w Szczecinie byłem bo filety po 10zl. Kulturalnie ludzie czekają na swoją kolej w odstępach, jedynie jakąś stara baba of kors nie potrafiła zachować odległości i została z j----a xD
  • Odpowiedz