Wpis z mikrobloga

Od czasu ostatniego kryzysu w 2008 dziesięć razy pracę zmieniałem, w międzyczasie miałem działaność gospodarczą i zamknąłem.
Chciałem się w końcu ustablilizować a tutaj jest coś wręcz przeciwnego do stabilizacji.
Po tym wszystkim znowu skończe na wyjazdach do jakichś dziwnych prac i będę spał na styropianie, gdzieś na budowie z menelami, ogrzewając się farelką i pijąc wino. To był mój punkt startowy po 2008. No super po prostu.

A wielu z was zobaczy po raz pierwszy co to jest rynek pracodawcy.

#koronawirus #kryzys #gospodarka #pracbaza
  • 18
@incydent_kakaowy Na Podlasiu od 39 nie było rynku pracownika odbyłem wiele rozmów na różne stanowiska biurowe, przedstawiciela handlowego, proszę Pana na start możemy zaoferować umowę zlecenie 2250 PLN do rączki a za 3 miesiące jeśli nam Pan się spodoba może przedłużymy umowę zlecenie albo damy umowę o pracę.
@Fixusa: Bo żeby posmakować rynku pracownika to trzeba coś jeszcze sobą reprezentować. Bez obrazy, ale przedstawicielem handlowym to może być każdy kto ma prawo jazdy kategorii B i potrafi składnie wypowiedzieć kilka zdań, czyli jakieś 80% dorosłego społeczeństwa. Rynek pracownika był obecny, zarówno ja jak i wielu moich znajomych potroiło zarobki, albo dostali nawet jeszcze większy mnożnik przez ostatnich 5 lat a no tak obiektywnie rzecz biorąc do jakiejś elity intelektualnej