Wpis z mikrobloga

Hej, jakie najtańsze i jak najmniejsze autko? Preferowane z automatyczną skrzynią (ewentualnie manual) w #leasing albo najem? #motoryzacja
Przebieg to 20km w korku od poniedziałku do piątku, czyli 10kkm limitu rocznie wystarczy.
@OptiFinance @auto-planeta

ps. Wiem, że pewnie warto poczekać, bo zaraz wszystko stanieje jak ludzie mogą nie mieć na ratę hipoteki to przecież aut nie będą kupować. Jednak chętnie się dowiem co jest już taniego, a może być jeszcze tańszego za te kilka tygodni.
  • 16
  • Odpowiedz
Jakby miało ładowarkę słoneczną na dachu to pewnie na tyle by się naładowało


@dzoana-m: to się ładuje na kilometr-dwa w pełnym słońcu w lecie podczas jednego dnia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzoana-m: 500 ma tragiczny, ciasny i nieergononiczny środek wg mnie. Z małych jeździłem też Aygo, upem i citigo i tutaj VAG był dla mnie idealny. Dlatego też kupiłem Upa hehe w środku w ogóle nie czuć że jedzie się małym autkiem.
  • Odpowiedz
@dzoana-m Z Fiatem 500 myślę, że zejdziemy niewiele poniżej 40k jak będzie zainteresowanie. Czekamy na info o małych (tanich) samochodach, póki co wiem o Oplach Astra, Hyundaiach Tucsonach oraz i30, Nissanach QQ. Więcej info dam jak mi się drop z ofertami zsynchronizuje (kwarantanne mam niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)).
  • Odpowiedz