Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FWNietzsche: w sumie bym obejrzal ale wiem, ze nie bedzie tam ani jednego zartu na poziomie tylko lanie z ludzi, ktorzy nieudolnie probuja sie zabezpieczyc ewentualnie maly wątek polityczny, mylę się?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kruszec: norm Macdonald to papierek lakmusowy poczucia humoru. Albo go kochasz albo unikasz. Jeden z najlepszych rzemieślników standupu jak i w ogóle komedii. Język cięty ale z klasą i super błyskotliwością umysłu. Oczekujesz skomplikowanej formy - da ci prostą. Oczekujesz głupiego poczucia humoru? Da ci w sposób zabawny coś nad czym się zastanowisz. Wg. Mnie najbardziej niedoceniany komik naszych czasów.
  • Odpowiedz