Wpis z mikrobloga

@sobolesku I wracamy do początku czyli do ortografii i twojej pisowni. Moją aktywnością na tagu jest wrzucanie obrazka z rodziną chronioną parasolem przed zalewem tęczy. Homofobem nie jestem. Do oskarżeń w sprawie bycia kryptogejem się nie odniosę bo jest to poza granicami dobrego smaku. Lecz jeśli innych wyzywasz od kryptogeji i uważasz to za obelgę to jedynym homofobem w tym poście jesteś TY.
Oficjalnie przyznaję się do swoich poglądów, a twoich własnych
@HungarianBookSmuggler:

To moja ostatnia wiadomosc dla ciebie.Poczytaj moze cos zrozumiesz

Tolerowanie nietolerancji

Filozof Karl Popper stwierdził w swej książce Społeczeństwo otwarte i jego wrogowie, że możliwe jest odmówienie tolerancji wobec nietolerancji

„Bezgraniczna tolerancja musi prowadzić do jej zaniku. Jeśli rozszerzymy bezgraniczną tolerancję nawet na tych, którzy nie są tolerancyjni, jeśli nie jesteśmy gotowi bronić tolerancyjnego społeczeństwa przed atakiem nietolerancyjnego, wtedy tolerancyjne społeczenstwo zostanie zniweczone, a tolerancja z nim

Społeczeństwo i jego
@SoboleskU:

Społeczeństwo i jego instytucje mają uzasadnione prawo do samoobrony, co wypiera zasadę akceptacji. Tak więc ludzie nietolerancyjni muszą być tolerowani, jednak tylko do momentu gdy nie zagrożą tolerancyjnemu społeczeństwu i jego instytucjom.


A jeszcze to :D Ciesz się, że cie toleruje człowieku nietoleracyjny ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Za niedługo mogę przestać
@SoboleskU: czyli tolerancja nie może istnieć bez nietolerancji. Analogicznie antyfaszyści walczą z faszystami metodami którymi przebijają nawet owych faszystow (cynizmem ich nawet deklasując)
Tak samo tolerancyjni tęczowi przejęli slowo tolerancja i wypaczyli jego znaczenie i interpretacje, często niespójne ale konsekwentnie uznają ze coś co jest w ich mniemaniu niepasujące do ich definicji tolerancji jest jednocześnie nietolerancyjne i zaczynają ich autorów atakować metodami które nie stosują nawet osoby wg nich nietolerancyjne co