Wpis z mikrobloga

@CudMalina:

Chłopaki mają po 16 lat i niestety, jeszcze nie rozumieją... Co prawda, jakby na mnie trafiło, to bym się cieszył, bo ze względu na nadmiar pracy, człek każdą chwilę z bombelkami łapie, ale doskonale rozumiem. To tak jakby ktoś himalaistów pytał, dlaczego się pchają w góry skoro zimno i wieje...

@dorszcz: @cichanos:

Wam się wydaje, że 500zł na dziecko to jest kwota, która pozwala na jego utrzymanie? Że
@CudMalina no spoko ale jak robili te dzieci i Ty z resztą też to chyba wiedziałeś na co się piszesz czy przyszła taka myśl: różowa a może jebniemy sobie dzieciaka, nigdy nie miałem?
Rozumiem że siedzenie z dzieciakami jest męczące (siostra i brat maja po dwa i jak miały 2-5 lat raz na jakiś czas pilnowałem) ale to akurat jest normalne.
Albo jestes rodzicem, albo narzekajacym dzbanem.


@Dymass: Czyli nikt nigdy nie może narzekać, gdy robi coś, co sprawia mu przyjemność?

Bywa, że mam mało wolnego i jadę zwiedzać w Polskę/za granicę na jeden dzień, takie intensywne zwiedzanie. W trakcie dnia sobie marudzę, gdy jestem już zmęczony, ale wiem, że za jakiś czas zapomnę o zmęczeniu i będę pamiętał tylko ładne widoki i dobre jedzenie.

Tak samo mam z gotowaniem, lubię gotować,