Wpis z mikrobloga

@cichanos: Gdzie tu niby jest #madka? Normalna kobieta, normalny człowiek, dla którego męczące jest siedzenie cały dzień w domu z dwójką dzieci. Chyba każdy kto faktycznie ma dzieci, a nie jest wykopowym ekspertem od wszystkiego przyzna, że jest to męczące. U mnie w robocie są dwie frakcje - jedna cieszy się na nadchodzący weekend, a druga na nadchodzący poniedziałek. Zgadnijcie, którzy mają dzieci? Oczywiście to nie znaczy,
  • Odpowiedz
  • 1
@inozytol tylko mam razenie, ze Ci wszyscy arzekajacy rodzice maja dzieci na pokaz, do tego pije. Mi tez sie zdarzy, ze powiem ze zmeczyl mnie caly dzien z corka, albo jak mi nie spi do 22:00, ale nie bede plakal w mediach kiedy chodzi o jej zdrowie, ze musze z nia siedziec.
  • Odpowiedz
  • 0
@inozytol rozwodze sie i wynajmowalem mieszkanie od kumpla. Gosc nie mial drzwi w sypialni tylko zaslonke :D co mala wsadzilem do wyra to placz albo przychodzila XD w koncu sie poddalem i siedzac na kanapie, ona sobie lezala pod kolderka i tak czekalem az padnie, spiewajac kolysanki, albo czytajac bajki :D teraz mieszkam gdzie indziej i tu mam normalne drzwi w sypialni, wiec juz nie s-------a :D
  • Odpowiedz
@frems: szczerze? W życiu bym nie pomyślała że z dzieckiem może być tak trudno. Nie da się na to przygotować ani sobie wyobrazić. Niemniej kocham swoje dziecko i będę z nim siedzieć w domu. Ale ponarzekam sobie też, bo to normalne uczucia i to nie jest tak że jak postanowiłam mieć dziecko to znaczy że nigdy nie mogę narzekać.
  • Odpowiedz
co mala wsadzilem do wyra to placz albo przychodzila XD


@Dymass: Najlepiej być cierpliwym. Dziecko przyjdzie i zaśnie, a później możemy je odłożyć do jego łóżka. Nie ma co się z dzieckiem bić o to, bo często i tak nie pamięta, gdy robi aferę przez sen. U mnie czasami przychodzą, a zdarza się, że później same idą do siebie.

w koncu sie poddalem i siedzac na kanapie, ona sobie lezala
  • Odpowiedz
  • 0
@inozytol taka rutyna byla jak mieszkalem z zona. U mnie czesciowo ta rutyna byla zachowana, jedyna roznica, ze zamiast drzwi to zaslonka. Obecnie mam normalnie drzwi. Problem zniknal.
  • Odpowiedz
  • 3
@cichanos Polityka rozdawnictwa i braku odpowiedzialności za czyny tak rozbezstwila madki, że to już chyba jest apogeum. Madki zawsze były ale to jak to zjawisko się nasiliło przez politykę pisu jest niepojęte. Wystarczyło niecałe 5 lat...
  • Odpowiedz
  • 3
@cichanos: Może to i źle brzmi, ale siedzenie w domu z małym dzieckiem, które potrzebuje się wybiegać, non stop wymaga uwagi i nowych zabaw jest najzwyczajniej w świecie męczące. I tyle. Dzieci chcą się bawić z innymi dziećmi, chcą iść na plac zabaw i im się po prostu nudzi w domu.


@CudMalina Jak się nie umie dziecka wychować, wyuczyć odpowiednich nawyków i zainteresować to się dziecko nudzi - Pomijam
  • Odpowiedz
  • 4
jak zwykle najwięcej mają do powiedzenia Ci co nie mają dzieci ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Nefju 40 miliardów rocznie na 500+ z podatków daje moralne prawo bezdzietnym do wypowiedzi w tej materii.
  • Odpowiedz
Jak się nie umie dziecka wychować, wyuczyć odpowiednich nawyków i zainteresować to się dziecko nudzi


@Variv:

No ale przecież takie, dobrze wychowane dziecko, się nie nudzi. Ono ma sporo różnych pomysłów, do których potrzebny jest mu rodzic. Napiszę jeszcze raz, że przyjemnie spędza się czas z dzieckiem, ale jednak rodzic nie jest dzieckiem i nie sprawiają mu te wszystkie zabawy takiej samej frajdy, jaką sprawiają one dziecku.

Wydaje mi się,
  • Odpowiedz
@cichanos: @benaluan: @Adu_Jean: @CudMalina: przecież ona żebra o to żeby ktoś jej pomógł z zakupami albo dziećmi w domu. Podaje przykład z zakupami i pisze ze może kogoś to zainspiruje. No niesłychane, niech ktoś coś po prostu bo ja mam 2 bombelki. Jest 23 i miałem iść spać ale teraz wiem ze mnie ta b---a będzie trzymać do 2 w nocy jak po espresso.
  • Odpowiedz