Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie mega w-----a? Ten zaciesz studentów że zamknęli uczelnie.

Jeeeee super, zamknęli, mamy wolne, dobrze bo nam się nie chce...

To na c--j studiujesz? Nie czaje tego, ja osobiście nie jestem tym uradowany, bo będzie potem trzeba nadrobić więcej materiału, nie czaje jak ktoś może dobrowolnie na coś zapisać i cieszyć dupe w momencie kiedy to zamkną.
Serio, już dzieci w podstawówce i szkołach średnich rozumiem, bo one nie mają wyboru, ale dorosłe osoby?

#studbaza
#zalesie
#koronawirus
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Razzish bananowy Oskariat dla ktorych studia to przedluzenie zycie na garnuszku u rodzicow.

@Sztywniutko1234 ja pochodzę z relatywnie biednej rodziny i też traktowałem studia jako przedłużenie dzieciństwa. Można na to zarobić samemu. Nikt tego nie sprawdza ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Z takim podejściem do ten ich dyplom będzie tyle warty co papier toaletowy zużyty. Ciekawe czy będzie im tak wesoło jak okaże się, że jedyna praca do jakiej się nadają to McDonald lub Roksa.
  • Odpowiedz
@Razzish: Studenci to ogólnie podludzie, a osób które studiują by coś osiągnąć, a nie po to by mieć papier to wgl ułamek. Nie dziwota, że obecnie wyższe wykształcenie samo w sobie jest nic nie warte.
  • Odpowiedz
To na c--j studiujesz? Nie czaje tego, ja osobiście nie jestem tym uradowany, bo będzie potem trzeba nadrobić więcej materiału, nie czaje jak ktoś może dobrowolnie na coś zapisać i cieszyć dupe w momencie kiedy to zamkną.


@Razzish: jesteś tym mitycznym okazem studenta, który na studiach chce się czegoś nauczyć? Kurcze, zawsze wierzyłem, że tacy istnieją!
  • Odpowiedz