Wpis z mikrobloga

Czy warto być z dziewicą?
Ogólnie gardzę PUA. Są to handlarze marzeń, którzy często mówią niskiemu, brzydkiemu zakolakowi, że jak weźmie prysznic to będzie bzikał modelki.
Natomiast ten mężczyzna, w owym nagraniu, mówi w miarę z sensem. Wielu Mirków prawiczków, marzy o tym by mieć dziewicę za partnerkę. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, to co mówi ten chłop. A mianowicie, że do kobiety non-stop spermią inni. Jeśli po 2 latach związku z Tobą nagle zacznie być ciekawa jak to jest z innym mężczyzną, to ma na wyciągnięcie ręki armie spermiarzy.
Myślicie, że taka nieśmiała Kasia z biblioteki to ma mniejsze libido niż płodna Julka?
Myślicie, że w czasach #tinder ta szara myszka ma ciężej o seks?
Myślicie, że ma mniejszy wybór?
Wiadomość z ostatniej chwili. Na każde z tych 3 pytań odpowiedź brzmi NIE.
Jak sobie weźmiecie dziewice, i będzie Was chciała zdradzić, to zdradzi. Jedynie bycie Chadem, w jakimś stopniu Was zabezpiecza. Ale nie w 100%, bo nie jeden Chad jest na świecie.
#przegryw ##!$%@? #blackpillraw #blackpill #podrywajzwykopem #tfwnogf #dziewica #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #stulejacontent #codziennyblackpill
B.....W - Czy warto być z dziewicą?
Ogólnie gardzę PUA. Są to handlarze marzeń, któr...
  • 43
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Tu nie chodzi o samo dziewictwo, ale o to, z czym się ono zwykle wiąże. Jest ogromna różnica między dziewicą A, która nigdy nie uprawiała seksu, bo nie miała okazji, a dziewicą B, która miała okazje, ale ich nie wykorzystywała z powodu swoich przekonań. Marząc o dziewicy mamy na myśli panią B. Taką, której marzeniem jest seks tylko z jednym mężczyzną przez całe życie.

Natomiast gardzę tymi kobietami, które uprawiają
  • Odpowiedz
@kamil150794: Seks bez zobowiązań i jego tolerowanie, a nawet więcej - powszechna społeczna akceptacja, to jest główna przyczyna wszystkich problemów tak zwanego "rynku seksualnego", relacji oraz związków. Powinien być on traktowany jako zło i piętnowany.

Czy chcę? W normalnym świecie, w którym taki seks jest traktowany jak patologia, bym nie chciał. A teraz byłbym w stanie go przyjąć, bo trudno o alternatywę w postaci związku.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Uzupełnię wypowiedź. Z oczywistych powodów preferowana jest dziewica.

1. Brak ryzyka złapania wenery.
2. Świadomość, ze oddaje Ci swój "skarb", którego juz nie odda innemu mezczyznie
3. Komfort na ślubie, bedziesz bral jej przysiege wierności na powaznie poniewaz skoro potrafila poczekac z seksem do ślubu, to zaczeka rowniez az maz wroci z pracy, ponadto dziwnie byś się czuł slyszac jej przysiege a jej 2 byli co ją bolcowali we wszystkie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@programista1992: "jej 2 byli co ją bolcowali we wszystkie otwory - zaproszeni na wesele - by się uśmiechali pod nosem "ja ją miałem gdy była piekna, mloda dziewica a Ty frajerze zenisz sie z nia, bedziesz musial ją miedzy innymi utrzymywać a ona Ci juz dziewictwa nie da"
Pigułka tak czarna, że pochłania 99% widzialnego światła. To zdanie może wręcz sprawić fizyczny ból ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Pigułka tak czarna, że pochłania 99% widzialnego światła. To zdanie może wręcz sprawić fizyczny ból ( ͡ ͜ʖ ͡


@Blackpill_RAW: Dziękuję, jest to dla mnie ogromny komplement, a wypowiedziany z Twoich ust staje się przeogromnym komplementem ()
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@programista1992: Ale różowe oraz cucki będą uparcie twierdzić, że to my jesteśmy beciakami bo dziewictwo jest dla nas istotne.
Różowe - a co mają powiedzieć? Prawdę? Że jako 36 bolec jesteś dla niej nikim szczególnym? Wyobraź sobie dowolne pozytywne doświadczenie. Który raz był tym najbardziej wyjątkowy? Czy akurat 36 był tym szczególnie magicznym i najbardziej wpadającym w pamięć? Ludzie, litości...
Cucki - co mają powiedzieć? Że ta jedna mnie zechciała i
  • Odpowiedz