Wpis z mikrobloga

Tak czytam wpisy mireczków mówiących ze #rozowepaski wola być same niż z byle anonkiem nie chadem. Otóż prawda jest gdzieś pośrodku.

Tak samo jak wam by się nie chciało męczyć z różowa która wam truje dupe o byle gowno/zachowuje się nie tak jak chcecie/w-----a was, tak samo i kobietom nie chce się męczyć z facetami w których im coś nie pasuje. Po co męczyć się z problemem jeśli problem nie istnieje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W dzisiejszych czasach nie ma kompromisu bo nie jesteś ograniczony/a tylko do wybierania spośród znajomych czy sąsiadów. Tak jak ktoś powiedział na mirko ostatnio - faceci przyzwyczaili się do tego ze każda z desperacji w końcu weźmie któregoś Heńka bo jest promieniu 5km bo jak ona sama sobie poradzi/co ludzie powiedzą. Teraz to w------e bo kobieta nie dość ze może szukać gdzie chce to i sama sobie poradzi, nie musi pytać 100x starego o skręcenie stolika bo może to zrobić samemu bez ciągłego strzępienia języka kiedy to zrobi. Sama na siebie zarobi. Wiec jak ma brać byle kogo żeby tylko k-----y dostawać to po co się giąć?

Mówicie ze kobiety myślą nielogicznie a dla mnie to jest super k---a logiczne ze jeśli człowiek jest samowystarczalny to jak już ma z kimś to życie dzielić to z kimś kto nie będzie wrzodem na dupie. Życie samemu > życie z BYLE kim aby był


Otwieram dyskusje #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PaulStanley: Zgadzam sie. W sumie możnaby powiedzieć że z drugiej strony przez internet i technologie łatwiej nam znaleźć następnego partnera od tak zamiast próbować pracować nad związkiem ale jeżeli ktoś z byle powodu od nas odchodzi to przynajmniej wiemy że c---a był wart i nie siedzi z nami bo wokół nic lepszego nie ma.
  • Odpowiedz
@PaulStanley: Ale ja to rozumiem. Tylko nie mogę ścierpieć jak niektórym takim co z wyboru prowadzą takie życie, z czasem się coś się przestawia i zaczynają obwiniać mężczyzn o całe zło świata, że świnie i inne takie. Faceci też tak mają (że baby to wredne ... i inne takie) ale facetów się zlewa (i dobrze) i się mówi by poszedł po rozum do głowy i się ogarnął. Problem w tym
  • Odpowiedz
komentarz tagi nie działają. Tyle w temacie waszej inteligencji. Bez urazy xD


@PoteznaLokomotywa: a co ma inteligencja do wiedzy?
Można być inteligentnym i tego nie wiedzieć, a można wiedzieć a być tłukiem.

Tak samo jak wam by się nie chciało męczyć z różowa która wam truje dupe o byle gowno/zachowuje się nie tak jak
  • Odpowiedz
@PaulStanley: ogólnie zgoda, ale jeden szkopuł - seksu sama nie pouprawiasz. Masturbacja to nie s--s jak coś, bo jest wyzbyta z emocji, a one są równie ważne jak o----m. A udane życie seksualne napędza do podejmowania innych czynności (jak w piramidzie Maslowa - najpierw fizjologia, potem potrzeby wyższe). U każdego te potrzeby rozkładają się indywidualnie i są w pewnym stopniu wzajemnie zastępowalne, ale w ogólnym ujęciu tak się to przedstawia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PaulStanley: masz rację, dlatego np. ja wiedząc jak wyglądam, jaki mam charakter i ogólną aparycję godzę się z tym i wypisuję z szukania drugiej połówki. Ale niestety są też tacy którzy tego nierozumieja jak działa świat i ciagle próbują, ciągle są też odrzucani przez co stają się coraz bardziej sfrustrowani
  • Odpowiedz
@MsChokesondick: sytuacja, w której partnerzy odpowiadają sobie wzajemnie niemal we wszystkim, ale przykładowo któreś z nich zarabia nieznacznie mniej, a celem obojga jest równy wkład finansowy. Albo za krótki p---s u faceta, mimo że kobieta ma regularne orgazmy.
  • Odpowiedz