Wpis z mikrobloga

Tak czytam wpisy mireczków mówiących ze #rozowepaski wola być same niż z byle anonkiem nie chadem. Otóż prawda jest gdzieś pośrodku.

Tak samo jak wam by się nie chciało męczyć z różowa która wam truje dupe o byle gowno/zachowuje się nie tak jak chcecie/w-----a was, tak samo i kobietom nie chce się męczyć z facetami w których im coś nie pasuje. Po co męczyć się z problemem jeśli problem nie istnieje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W dzisiejszych czasach nie ma kompromisu bo nie jesteś ograniczony/a tylko do wybierania spośród znajomych czy sąsiadów. Tak jak ktoś powiedział na mirko ostatnio - faceci przyzwyczaili się do tego ze każda z desperacji w końcu weźmie któregoś Heńka bo jest promieniu 5km bo jak ona sama sobie poradzi/co ludzie powiedzą. Teraz to w------e bo kobieta nie dość ze może szukać gdzie chce to i sama sobie poradzi, nie musi pytać 100x starego o skręcenie stolika bo może to zrobić samemu bez ciągłego strzępienia języka kiedy to zrobi. Sama na siebie zarobi. Wiec jak ma brać byle kogo żeby tylko k-----y dostawać to po co się giąć?

Mówicie ze kobiety myślą nielogicznie a dla mnie to jest super k---a logiczne ze jeśli człowiek jest samowystarczalny to jak już ma z kimś to życie dzielić to z kimś kto nie będzie wrzodem na dupie. Życie samemu > życie z BYLE kim aby był


Otwieram dyskusje #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@broczapa: to brzmi jak przegrywy pod zdjęciem modelek: "6/10 bo ma pieprzyk" ;>

jeżeli ktoś komuś pasuje, to może w ogóle nie zarabiać albo mieć 5 dzieci z poprzednich związków, a nadal pasować będzie i to nie na zasadzie good enough tylko totally great ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PaulStanley: Raczej że bycie samemu niż bycie z kimś nie ogarnietym jest czymś logicznym moim zdaniem. Te przygrywy o których piszesz mają skrzywienia psychiczne bo im s----a do mózgu uderzyła i myślą tylko o seksie. Przerabialem bycie z kimś kto ma inne podejście do życia i jest nie samodzielna. Wchodząc w związek oczekuje partnerstwa a nie ofermy którą trzeba pilnować na każdym kroku.
  • Odpowiedz
@PoteznaLokomotywa: Od kiedy IQ mierzymy na podstawie obsługi portalu ze śmiesznymi obrazkami?

@xaliemorph: nie wiem ja nie obwiniam mężczyzn za całe zło świata, jedynie wiem ze ci którzy mi się trafili to byli


@cyberpunkowy_neuromantyk: i powszechny stygmatyzm. Koleżanka pojechała na jakieś spotkanie klasowe i wyszła po godzinie bo albo tematy okolobombelkowe albo d-----------e
  • Odpowiedz
@PaulStanley: taa a potem jak moja siostra, kuzynka. Tata, samochod sie zepsul. Tata kuchnie trzeba zlozyc. Tata umowe trzeba podpisac. A co jak taty zabraknie? Ego kosmiczne, a nic nie potrafia same zalatwic. 26 lat dalej uniwerek i tylko podroze, instagram, netflix. I jeszcze zabawiaj pania, organizuj czas, zabieraj na wycieczki. W dupach sie poprzewracalo.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PaulStanley:
Zgadzam się z postem, jednak nie jest tak samo.
Gdyby niebieski napisał coś takiego, różowe i niebieskie paski dostały by ataku padaczki. Usłyszałby że jest incelem, kobieta go skrzywdziła, piotrus pan i wszystkie najgorsze rzeczy.

Dobrą sprawą byłoby skończenie wywierania presji na singli i niewspieranie narracji "gdzie ci mężczyźni, faceci nie chcą się żenić", szczegolnie przez różowe, bo później spermiarze was naśladują.
  • Odpowiedz
Jest dużo większy problem często gęsto różowy pasek ma wszystko podstawiane pod nos i nic nie potrafi, ani gotować, a nawet nie wie jak pralkę obsłużyć. Nie uważam, że to jakaś ujma oraz nie mówię, że kobieta ma, być kurą domową, ale jak taka kobieta nie ma zamiaru, ani pracować, ani kształcić to, dlaczego wymaga od faceta, aby był idealny. Przystojny, pracowity, dobry w łożu, inteligentny, dużo zarabiał, a sama jedyne co
  • Odpowiedz
@qusqui21: wiesz jakby mój facet wolał ugotować i posprzątać a ja se skręcę meble danego dnia to nie widzę nic przeciwko

@szalonyonanista: otóż to. I starszemu pokoleniu ciężko to zrozumieć

@DrWhitness: ale to tak samo jak faceci XD ilu znam takich co gacie brudne do domu wozili pół Polski, o słoiki nie będę się czepiać bo tez lubię jak mama da mi coś dobrego ale mogę
  • Odpowiedz
@PaulStanley Tak bez urazy, ale patrząc na twoje wpisy to ty strasznie jeździsz po ludziach. Wiesz ludzie są różni i to właśnie cała ta kwintesencja. Mając większą wiedze od innych wcale nie jesteś lepsza od nich. Jest takie powiedzenie o bogactwie, że nie jest bogaty ten kto dużo posiada, a ten kto dużo od siebie daje. Ludzie przechodzą przez różne sytuacje w życiu. Idziesz ulicą i sobie myślisz, ale dziwak, a
  • Odpowiedz
@PaulStanley: czasy się zmieniły, jedzenia wystarcza i jest gdzie spać. Inne horyzonty się pokazały.
Jednak samotność to obecnie ogromny problem więc to nie jest tak że ta dowlonosc wyboru nagle spowodowała że wszyscy znajdują to czego chcą.
  • Odpowiedz
@qusqui21: żadnego z moich eksów też nie widziałam żeby takie rzeczy robili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@DrWhitness: no zobaczyłeś mój komentarz o kolesiu który nie potrafi używać chusteczek czy o studentce która nie potrafi trochę własnej inicjatywy włożyć we własną pracę zaliczeniową?
Tu nie chodzi o wiedzę, bo ja nie wiem wszystkiego i jestem od tego bardzo daleko. Nie wiem na jakiej podstawie uważasz
  • Odpowiedz