Wpis z mikrobloga

Jestem kablem, taką jednoosobową targowicą. Ostatnio zwolnili u mnie w pracy złodzieja paliwa po moim donosie, a teraz możliwe, że odbiorą dziecko moim sąsiadom. Jestem wrażliwym człowiekiem, nawet lekko #!$%@? pod tym względem. Gdy w TV leci materiał o krzywdzeniu dziecka moja matka automatycznie przełącza by nie musieć obserwować mojej tyrady na temat strzelania do debili. Płacz zza ściany mnie nie rusza, sam mam młodsze rodzeństwo, ale gdy 9-letni brat mnie się pyta czy 6-letni kolega z podwórka może posiedzieć u nas bo jego matka jest pijana i będzie go znowu biła to dzwonie na policje. Tłumaczenie? Prośby? Ostatnie szanse? Już z tego wyrosłem. A porysowany lakier samochodu mnie nie rusza, bo to tylko kurde samochód, a nie twarz dziecka.

#neuropa ##!$%@? #dzieci #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 21
@grap32: jeżeli jesteś takim kablem w słusznej sprawie (złodziejstwo, krzywda dzieci, wandalizm) to spoko, popieram i szanuję.
Gorzej jeżeli to cecha charakteru i hobby, a w wolnych chwilach zajmujesz się też #!$%@? kolegi gdy posiada pół grama hehehuany, sąsiada gdy puści muzykę o 22.01, czy randomowego kierowcy ktory przekroczył prędkość o 10 km/h na pustej drodze. Granica jest bardzo cienka...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@grap32: jaki czł#!$%@?? Przecież to jest najwyższa forma dojrzałości obywatelskiej a nie "a, nie wtrącam się, nie moje dzieci i nie może życie, on taki ułożony zawsze dzień dobry mówił".
I tak, za znęcanie się nad dziećmi też uważam, że powinni dostawać srogi #!$%@? ci ludzie. A jak robią to patologicznie, to po cholerę państwo ma na nich łożyć?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grap32:

porysowany lakier samochodu mnie nie rusza, bo to tylko kurde samochód, a nie twarz dziecka.
ale auto twoje, a gówniak czyjś ( )
Ale w sumie szanuję, nie poświęcałbym swoich rzeczy, żeby komuś zbawiać świat, jeśli nie byłby mi bardzo bliski.