Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich z tagu #rozbiorka
chciałbym się spytać wszystkich mikrów, którzy składali ostatnio zamówienie od @boa_dupczyciel, czy wszystko jest okej z ich zamówieniami.
Na wstępie nadmienię, że zastanawiałem się czy umieścić post, czy zapomnieć o tym, ale postanowiłem to zrobić, czemu - przeczytacie niżej.

Zacznijmy od tego, że zamawiałem już aventusa od boa_dupczyciel w listopadzie. Biorę pod uwagę zmienność batchy.
Biorę pod uwagę też, że zamawiałem oleje (w tym Aventusa) od @pawelwojciech i rozrabialem je ze spirytusem.
Aventus z listopada był eksplozją zapachu - porzeczki aż chciały cię zjeść na wejściu. Aventus z listopada na saunie zmieniał się w odrębny zapach, męski, inne nuty wychodziły na wierzch.
Wczoraj odebrałem trzecią już paczkę od @boa_dupczyciel (wszuystkie poprzednie były okej, a z tego 3 zamówienia tylko Aventus śmierdzi spirytusem).
Spsikałem się Aventusem.
jakie było moje zdziwienie, gdy po przyłożeniu nosa do dłoni w moje nozdrza wbił się zapach spirytusu. Nie wbił się zapach oryginału, którego to tak mam w pamięci. Za to od razu pojawiły się identyczne nuty jak w przypadku oleju od @pawelwojciech.
Nie chcąc działać impulsywnie, pojechałem na saunę spryskany na lewej dłoni aventusem z wczoraj od @Boa, a na prawej dłoni miałem swój rozrobiony olej od pawła. Różnica? brak. Czy "oryginalny" aventus choć odrobinę zmienił zapach na saunie? Nie. Nic a nic.
Przyjeżdzam zdenerwowany (już) do domu. Psikam nerwowo avenusem od boa na dłoń i podsuwam różowej do powąchania. Czujesz spirytus? Czuje. bez żadnego zawahania.

Przyjeżdzam do pracy (dziś). Psikam rękę wspólnika - wąchaj
Psikam rękę pracownika - wąchaj
Co czujecie pytam
- Spirytus - odpowiadają
specjalnie nie pytałem ich czy czują spirytus, tylko co czują. Spirytus ohydnie drażni nozdrza, dlatego mam prośbę do innych mirków, które składały zamówienia - proszę, sprawdźcie czy u Was w niektórych perfumach też może być wyczuwalny spirytus.
Z wczzorajszego wieczornego researchu, wiem że są tutaj mirkowie, którym nie zgadzają się inne zapachy. Prosiłbym o weryfikację i zgłoszenie się.

Dodam, że gdyby nie fakt, że zamówiłem kilka(naście) olejów od pawelwojciech i rozrabialem je spirytusem - pewnie bym się nigdy nie zorientował, że dostałem bunka. Proszę jeszcze raz wziąć pod uwagę, że miałem styczność z poprzednim oryginalnym Aventusem i mój mózg dokładnie zakodował ten zapach, zarówno normalnie - jak i na saunie.
Nie robiłbym afery, gdybym nie miał do tego podstaw.
pozdrawiam
#afera

@mlodysum: @spuchlak: @dididoox: @mjk: @mlodziutki84: @ango199169: @Gunnersaurus: @Wygryw_z_wyboru: @Gorillazz: @aradzisz: @sliceer: @Seamaster: @LondonGrammar: @Sanco1: @Cezzarrr: @przemilcze: @gg_jap: @konsonanspoznawczy: @Agrael91: @50iq90kg7cm: @dawid131: @Pikieros: @VintageMan: @bemo: @jaropincet: @sveq91: @kamiol3: @grv_: @giorgioborgio: @sskeleton: @con987: @Pikieros: @Wrilan: @diabel_z_piekla: @Wybranyloginjestzajety2: @ptak_powszedni: @Mayster90: @Soothsayer: @shackup: @Mywave: @kptfantastic: @mike_perfume: @czasem_ruda: @cycu12: @Mywave: @cibronka: @radzieckikosmonauta: @Uncpy: @kfasio: @Atuannauta: @cotenwypok: @renegat: @JaToNieOn: @renegat: @snejdan: @marcel1337: @high_hopes: @LivingBrain: @Ziomek1987: @Mayster90: @stickoman: @s3bape: @tleszczyk: @BotQ: @Uniczek: @xserxses: @JesterHead_: @Krogalik: @wietnamiec:
bemo - Witam wszystkich z tagu #rozbiorka
chciałbym się spytać wszystkich mikrów, kt...

źródło: comment_1582099091IcDU7JCj3ZE6gj7zOBUL3B.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@bemo: @boa_dupczyciel:

Aventus też sie mnie w ogóle nie trzyma. 10 psików to standard. Przy czym z flaszki jest mocniejszy niz ze splasha a ze splasha bliskoskórny.


Niestety ale najlepsze posumowanie. To mój akurat pierwszy Aventus, słyszałem wielki zachwyty, a ten zapach jest niestety straszną mizerią. Dziś go miałem na sobie, pechowo w pracy ponad 10h, ale teraz już jest niewyczuwalny prawie wcale, a wcześniej też tylko bliskoskórnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@przemilcze: mimo słabych parametrów uważam, że aventus jest świetny i bardzo go lubie. Uważam ze warto dać piątaka za mililitr, nawet za samo otwarcie. Jak ktoś oczekuje parametrów to niech szuka innych zapachów.
  • Odpowiedz
@boa_dupczyciel: ogólnie trochę mi ucieka idea zapachu, który mogę poczuć tylko ja, i to gdy wącham jak głupek nadgarstki ;d Sam zapach cytrynowego płynu do naczyń nie jest taki zły :D mizerią nazywam go przez zerową projekcję.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@przemilcze Daj szansę od kogoś innego, Wczorajszą odlewke mógłbym wyrzucić do kosza A pierwsza polecalbym każdemu I nie uwierzę, że perfumy za te cenę jebia spirytem na otwarciu xD że jeden batch eksploduje mocarnoscia A drugi batch #!$%@? tak mocno że lewe oko może lzawic. Jedyny podobny jebiacy oko swad spirytusowy który poczułem we wszystkich odlewkzch które mam i kupiłem to te które same rozrabialem spirytusem Każdego ostatni raz zapraszam do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bemo @boa_dupczyciel co prawda mało się tu udzielam, ale zakupów odlewek od Mirków zrobiłem naprawdę dużo (wyjdzie ponad 180 dekantów). Nigdy się nie zawiodłem na odlewach od Pana Dupczyciela, zawsze full legit stuff, pełna profeska. Nie ma mowy o żadnych podróbach czy kombinacjach, chłop wkłada w to mnóstwo czasu i serca. Ode mnie ma zawsze rekomendację.
  • Odpowiedz
@dudustd: Otóż to, każdy jest człowiekiem. Mnie też zdarza się popełniać błędy, więc rozumiem, że każdemu może się coś przydarzyć. Z kultularnymi ludźmi, którzy coś sobą reprezentują załatwia się to najpierw osobiście, a nie kreuje aferę z dupy. Takie gównoburze jak ta tu należą się ludziom takim jak Andrzejek z Manii Perfum. Boa na to nie zasłużył.
  • Odpowiedz
@bemo @boa_dupczyciel : brałem Aventusa, VIW i GITa, Aventus wydaje się w porządku, mam CDNI i La Venture, Aventus jest dużo bogatszy, bardziej owocowy, mniej cierpki moim zdaniem niż wymienione klony. Trzyma 6h około, nie jest źle. VIW jest petarda. Naczytałem się, że szybko znika, że nie warto, ale na mnie wręcz przeciwnie, tu się zaskoczyłem pozytywnie. Za to GIT po godzinie u mnie bliskoskorny. Różnica z batchem z przed
  • Odpowiedz
@bemo: Zrozum proszę że w ten sposób nic nie ugrasz. Przecież gdybyś znalazł innego mirka który potwierdziłby że sok ze środka #!$%@? spirytusem to nie jesteś w stanie udowodnić że to ten sam który dostałeś w paczce. Mirek wyżej wyjaśnił dlaczego tak się mogło stać, zdążyłeś już przetrzymać odlewkę te ~2 tygodnie w temperaturze pokojowej?
  • Odpowiedz
@bemo: Mam od boa tonę odlewek, które mogłem porównać z oryginalnym flakonem lub odlewką z innego źródła i nigdy nie miałem cienia wątpliwości. W tym Roja Danger, Diaghilev, Enigma, Fetish, Scandal, Vetiver; Creed Aventus, Royal Water; Tom Ford, MDCI, Nishane...
  • Odpowiedz
  • 2
@Wrilan czyli Aventus, którego już dawno dostałem od Ciebie i mam w szafie jest najbardziej prawilny :)

@boa_dupczyciel
Mam kilka różnych dekantow od tego Mirka i wszystko na najwyższym poziomie. Fakt etykiety mógłby być ładniejsze :-)
  • Odpowiedz
@bemo Trochę ominęła mnie ta "afera" ale sam zamawiam dość dużo od Mirka @boa_dupczyciel, brałem udział w ostatniej rozbiorce Aventusa, zaraziłem nawet ziomków z pracy więc każdy dostał inną butle, (nie wyczułem spirytusu w żadnej). Faktycznie po odebraniu paczki i aplikacji, coś mi pachniał inaczej, ale następnego dnia porównałem z aventusem (z grudnia czy listopada) i jest 99,9% taki sam. Ja gorąco polecam
  • Odpowiedz