Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich z tagu #rozbiorka
chciałbym się spytać wszystkich mikrów, którzy składali ostatnio zamówienie od @boa_dupczyciel, czy wszystko jest okej z ich zamówieniami.
Na wstępie nadmienię, że zastanawiałem się czy umieścić post, czy zapomnieć o tym, ale postanowiłem to zrobić, czemu - przeczytacie niżej.

Zacznijmy od tego, że zamawiałem już aventusa od boa_dupczyciel w listopadzie. Biorę pod uwagę zmienność batchy.
Biorę pod uwagę też, że zamawiałem oleje (w tym Aventusa) od @pawelwojciech i rozrabialem je ze spirytusem.
Aventus z listopada był eksplozją zapachu - porzeczki aż chciały cię zjeść na wejściu. Aventus z listopada na saunie zmieniał się w odrębny zapach, męski, inne nuty wychodziły na wierzch.
Wczoraj odebrałem trzecią już paczkę od @boa_dupczyciel (wszuystkie poprzednie były okej, a z tego 3 zamówienia tylko Aventus śmierdzi spirytusem).
Spsikałem się Aventusem.
jakie było moje zdziwienie, gdy po przyłożeniu nosa do dłoni w moje nozdrza wbił się zapach spirytusu. Nie wbił się zapach oryginału, którego to tak mam w pamięci. Za to od razu pojawiły się identyczne nuty jak w przypadku oleju od @pawelwojciech.
Nie chcąc działać impulsywnie, pojechałem na saunę spryskany na lewej dłoni aventusem z wczoraj od @Boa, a na prawej dłoni miałem swój rozrobiony olej od pawła. Różnica? brak. Czy "oryginalny" aventus choć odrobinę zmienił zapach na saunie? Nie. Nic a nic.
Przyjeżdzam zdenerwowany (już) do domu. Psikam nerwowo avenusem od boa na dłoń i podsuwam różowej do powąchania. Czujesz spirytus? Czuje. bez żadnego zawahania.

Przyjeżdzam do pracy (dziś). Psikam rękę wspólnika - wąchaj
Psikam rękę pracownika - wąchaj
Co czujecie pytam
- Spirytus - odpowiadają
specjalnie nie pytałem ich czy czują spirytus, tylko co czują. Spirytus ohydnie drażni nozdrza, dlatego mam prośbę do innych mirków, które składały zamówienia - proszę, sprawdźcie czy u Was w niektórych perfumach też może być wyczuwalny spirytus.
Z wczzorajszego wieczornego researchu, wiem że są tutaj mirkowie, którym nie zgadzają się inne zapachy. Prosiłbym o weryfikację i zgłoszenie się.

Dodam, że gdyby nie fakt, że zamówiłem kilka(naście) olejów od pawelwojciech i rozrabialem je spirytusem - pewnie bym się nigdy nie zorientował, że dostałem bunka. Proszę jeszcze raz wziąć pod uwagę, że miałem styczność z poprzednim oryginalnym Aventusem i mój mózg dokładnie zakodował ten zapach, zarówno normalnie - jak i na saunie.
Nie robiłbym afery, gdybym nie miał do tego podstaw.
pozdrawiam
#afera

@mlodysum: @spuchlak: @dididoox: @mjk: @mlodziutki84: @ango199169: @Gunnersaurus: @Wygryw_z_wyboru: @Gorillazz: @aradzisz: @sliceer: @Seamaster: @LondonGrammar: @Sanco1: @Cezzarrr: @przemilcze: @gg_jap: @konsonanspoznawczy: @Agrael91: @50iq90kg7cm: @dawid131: @Pikieros: @VintageMan: @bemo: @jaropincet: @sveq91: @kamiol3: @grv_: @giorgioborgio: @sskeleton: @con987: @Pikieros: @Wrilan: @diabel_z_piekla: @Wybranyloginjestzajety2: @ptak_powszedni: @Mayster90: @Soothsayer: @shackup: @Mywave: @kptfantastic: @mike_perfume: @czasem_ruda: @cycu12: @Mywave: @cibronka: @radzieckikosmonauta: @Uncpy: @kfasio: @Atuannauta: @cotenwypok: @renegat: @JaToNieOn: @renegat: @snejdan: @marcel1337: @high_hopes: @LivingBrain: @Ziomek1987: @Mayster90: @stickoman: @s3bape: @tleszczyk: @BotQ: @Uniczek: @xserxses: @JesterHead_: @Krogalik: @wietnamiec:
bemo - Witam wszystkich z tagu #rozbiorka
chciałbym się spytać wszystkich mikrów, kt...

źródło: comment_1582099091IcDU7JCj3ZE6gj7zOBUL3B.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • 6
@bemo zgadza się, pierwszy aventus z jakim miałem styczność był cudownie porzeczkowy, kolejne (nie tylko ten od boa) już dawały mocno spirytusem na otwarciu, nie były tak owocowe itp... tylko co z tego? Taki batch, na to nic nie poradzimy. Boa to jedna z najbardziej poważanych osób na tagu, więc szczerze jest bardzo niska szansa, żeby bawił się względem nas nieuczciwie ;) Ale mimo wszystko potwierdzam, że dostałem podobnie "spirytusowego" aventusa
  • Odpowiedz
@bemo: miałem już 4 aventusy z różnych batchy. Trzy z nich były ze splasha (forumowa rozbiórka). Wszystkie miały mocarną trwałość i projekcję. W żadnym nie czułem spirytusu, ale też każdy z nich pachniał nieco inaczej.
  • Odpowiedz
@bemo: kolego, bardzo słabo z Twojej strony. Publicznie oskarżasz człowieka i nie dajesz mu żadnej szansy obrony. Jak ma Ci udowodnić, że nie jest wielbłądem?

Przysłał zdjęcia flaszek, proponuje paragony, co jeszcze chcesz?
  • Odpowiedz
@bemo Osobiscie bralem juz od @boa_dupczyciel wiele zapaszkow w tym Roja, Nishane i nie mialem z nimi zadnego problemu. Nishane Ani w 90% mialo potezne otwarcie, a przy koncowce dekantu mialem wrazenie, ze troszke czuje alko (ale chwilowo). Imo kwestia wymieszania i moje przechowywanie.
Wiec albo sa to subiektywne odczucia albo moze batch nie podszedl.
  • Odpowiedz
@bemo: kolego, bardzo słabo z Twojej strony. Publicznie oskarżasz człowieka i nie dajesz mu żadnej szansy obrony. Jak ma Ci udowodnić, że nie jest wielbłądem?

Przysłał zdjęcia flaszek, proponuje paragony, co jeszcze chcesz?

Masz Ty rigcz? Możesz oskarżać jak masz dowody.
  • Odpowiedz
jeszcze raz proponuje każdemu - dojazd od Kalisza do 50km, psikne - powachacie
zaoferowalem laboratorium na dom dziecka i boa sie nie odniosl
  • Odpowiedz
dorzucę moje odczucia gdyż również brałem udział w rozbiórce u @boa_dupczycieI, wczoraj dostałem pakę, brałem br540edp i aventusa, flakoniki odstały swoje w pomieszczeniu i faktycznie zarówno br jak i aventus dają po psiknięciu mocno alkoholem, co mnie jeszcze zdziwiło w kontekście br540 wyczuwam na otwarciu mięte. Co do aventusa to rano ok. 8 chyba z 5-6 szotów zaaplikowanych i jak na teraz zupełny brak czegokolwiek odczuwalnego na mnie, muszę łeb
  • Odpowiedz
@Sanco1: nie wiem, może z tobą wszystko w porządku, i tylko tak ci się napisalo, ale żeby aż do tego stopnia? Oczywiście nikogo nie oskarżam, czytając co ludzie piszą w internecie, może tak wygląda normalnosc.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sanco1: ciężko mi powiedzieć bo już nie pamiętam ale normalnie br540 jest dla mnie słodkim zapachem, a dekant na początku w ogóle nie byl słodki. Bardziej szedł w chłodne dentystyczno szpitalno metaliczne klimaty i nie rozwijał się w nic innego w ogóle. Wymieszalem go porządnie, postal 3 dni i już jest git. Możliwe że pod wpływem niskiej temperatury doszło do jakiegoś rozwarstwienia się składników czy cos.
  • Odpowiedz
@malalon tak mi się napisało bo nie chciałem się bardziej rozpisywać, mam parę odlanych aventusów i moje zdziwienie wyrażone stwierdzeniem "do takiego stopnia" odnosi się "lepszych" poprzednich flakonów właśnie.
  • Odpowiedz