Wpis z mikrobloga

@trejn: Albo je lansowali na siłę, bo po kilkudziesięciu rozgrywkach widać co i jak. Umiejętności można podnieść i obniżyć kwestia ćwiczeń albo ich brak. Kobiety zazwyczaj grają pasywnie, a lol/cs'a polega na ciągłym napyerdalaniu przeciwnika i farmy. Mieszany zespół byłby lepszy, bo dziewczyny by się poduczyły.
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
@Miecz12 Psychologi się nie oszuka.
Dziewczyny lubią grać ładnymi damskimi postaciami. Dlatego dominują tylko na pozycjach gdzie te występują. Nigdy w życiu a gram 10lat i dużo widziałem, nie spotkałem baby na górnej lini xD
Może ktoś inny powie czy spotkał taki fenomen?
Na górze dominują bohaterowie ciężcy - potwory, mutanty i brzydcy faceci - zero damskich postaci.

I nie jest to moje pierdu pierdu bo taki schemat myślowy najlepiej obrazuje
trejn - @Miecz12 Psychologi się nie oszuka.
Dziewczyny lubią grać ładnymi damskimi po...

źródło: comment_1582074393o4HnbRvmboqZ7ap4yKdv5J.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MUDAMUDAMUDA: nie uwazam, ze zenski cs stoi na mega wysokim poziomie, ale bajeczke, ze orzelki z mma wygralyby na najlepszy zenski team na swiecie 16:2 to mozesz wcisnac tylko wykopkom XD
taka mimi radzi sobie w fplc a to jest 10x wyzszy poziom od "orzelkow z mma"
btw skoro jako orzelki wygraliscie na uwczesniejszy najlepszy zenski team to na pewno to uwieczniles na jakims skrinie ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: Wiesz... tutaj akurat trochę generalizujesz, ale rozumiem do czego pijesz. I też są to sprawy, które nie tylko sam z "elytom" LoLowego podwórka poruszałem przez lata w całym community, ale i ligowym wsparciu czy nawet "creative-mechanics" personach na ich mediach społecznościowych/firmowych, ale po kolei;

1. Pozwolę sobie odnieść się do sprawy balansu, bo jest ona generalnie bardzo prosta:
Z racji bycia najpopularniejszą grą esportową, Riot balansuje ją przez pryzmat zawodów, reszta schodzi na dalszy plan. A że czasami wiąże się to z "deptaniem" postaci do zera ( czy full-reworku, vide imo chyba największy w historii -Akali i Katarina ) i usprawiedliwianie tego niekiedy "mija się to z naszym pierwotnym założeniem dla tej postaci, we're just humans - we make mistakes", to cóż... bywa. Ich gra i ich podwórko. Mnie zostaje wybrać, czy nadal chcę się na nim bawić. ¯\_(ツ)_/¯

2.Głównym problemem na przestrzeni lat stało się "rozwodnienie", jakie Riot zafundował systemowi rankingowemu. W pierwszych 3 sezonach, póki istniał jeden system punktowy Twoja ranga faktycznie potrafiła odzwierciedlić Twoje umiejętności. Później jak zaczęły dochodzić systemy "wspomagające dobieranie" na podstawie "ukrytych mmr", które liczyły się z wygranych/przegranych "streaków", selekcjonowania i premiowania roli, wewnętrznej "oceny" za rozegrany mecz itp. itd., które UWAGA!UWAGA! miały pomóc "lepszym szybciej iść do przodu, a słabym dać szansę na rehabilitację, ale i surowsze kary za słabe granie" spowodowało, że... byłeś średni mimo tego, że byłeś totalnie słaby. A wszystko przez to, że system zgrał Cię z kimś, kogo ocenił na "Twój poziom", a w praktyce była to tylko jedna gra, w którą wrzuciło mu takich słabiaków jak Ty. A drugim ostrzem tego miecza było wrzucanie średniaków do meczy z dobrymi graczami, którzy takich średniaków jak Ty zjadali, ale przecież miałeś podobnie dobre oceny wcześniej ( tylko, że w meczach z takimi samymi średniakami jak
  • Odpowiedz
Na górze dominują bohaterowie ciężcy - potwory, mutanty i brzydcy faceci - zero damskich postaci


@trejn: Na górze dominuje Teemo i widziałem grające nim kobietki, ale - jak wyżej wspomniałem - przeciętny facet zjadał je na śniadanie po kilkunastu grach tą postacią, podczas gdy one miały pewien problem z liźnięciem skillcapu w ciągu kilku lat spamienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do bohaterów, to po prostu dostosowali się do rynku - głównym zbytem są Azjaci i nastolatkowie (a zwłaszcza chińscy nastolatkowie), więc c--e wszędzie, maczo wczędzie, norma.
W DOTA często nie ma ani jednej postaci kobiecej w rozgrywce, ba, czasami
  • Odpowiedz
  • 0
@trejn ale bzdury z tym, że są martwe.
@CanisLupusLupus bullshit kolega opowiada, meta niezbyt dobra dla nich (choć wydaje mi się, że na sorake i sone na topie powinny być bardzo spoko), ale spokojnie top 10 picków na topie (wg pick rate). W pro play natomiast mało ich ostatnio, ale irelia w zeszłym roku była grana chyba na każdej linii, więc dostała sporo nerfów.
Yahoo_ - @trejn ale bzdury z tym, że są martwe. 
@CanisLupusLupus bullshit kolega opo...

źródło: comment_1582101961FQCKZjANneBB4MuV9lgGPF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz